Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VIP - nowa ranga - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: VIP - nowa ranga (/Temat-VIP-nowa-ranga-1451)

Strony: 1 2 3 4


RE: VIP - nowa ranga - Sony_st - 08-10-2012 08:10

Nie wiem czy mam szansę, ale proszę o VIP'a, gdyż na Tutora to raczej baaaaardzo za wcześnie Wink

Dość długi czas na forum byłem nie aktywny, wcześniej miałem range TUTOR'a ale niestety mój stan zdrowia sprawił że trochę czasu spędziłem w szpitalu potem wizyty u lekarza które nieraz trwały godzinami. Aktualnie od jakiegoś dobrego miesiąca jestem na forum, nadrabiam zaległości i znalazłem swój prywatny sposób na zarobek Wink poczytałem tutaj na forum, pomyślałem troszkę pieniędzy zainwestowałem w stworzenie kilku potrzebnych "rzeczy internetowych" i powoli do przodu. Wink

Na tym forum raczej nie mam wrogów ani problemów. Wiele osób mnie kojarzy za czasów lockerz, aktualnie nadrabiam zaległości, gdy wyjdę na prostą zacznę wrzucać swoje poradniki Wink

Proszę o rozpatrzenie powyższej prośby Wink


RE: VIP - nowa ranga - Killer - 08-10-2012 15:40

Obecnie ranga VIP jest przyznawana osobom które w jakiś sposób wyróżniają się z tłumu wiedzą i są bardzo aktywne na forum, na chwilę obecną wydaje mi się że jeszcze Ci trochę do niej brakuje, oczywiście pamiętamy że byłeś członkiem ekipy za czasów lockerz, jednak było to prawie 2 lata temu i dosyć sporo od tamtych czasów się zmieniło.


RE: VIP - nowa ranga - wanda x88 - 03-06-2013 19:49

a czy moza kupic vipa, jesli tak ile to kosztuje?


RE: VIP - nowa ranga - Br0nek1234 - 03-06-2013 19:52

(03-06-2013 19:49)wanda x88 napisał(a):  a czy moza kupic vipa, jesli tak ile to kosztuje?

(08-10-2012 15:40)Killer napisał(a):  Obecnie ranga VIP jest przyznawana osobom które w jakiś sposób wyróżniają się z tłumu wiedzą i są bardzo aktywne na forum
Vip ma być wyróżnieniem a jak by miał być na sprzedaż to byś się nie wypłacił bo na tym forum ludzie zarabiają powyżej 20 000zł miesięcznie wiec by mieli gdzieś sms za 20zł.


RE: VIP - nowa ranga - AlexExample - 04-01-2016 02:46

(05-02-2010 08:56)BartuS napisał(a):  A nie za dużo tych postów ? O_o'

Trochę przesada 1000 postów. Najpierw niech ktoś z administracji tyle napisze, a nie ludzie wam będą pisać... ;/

Admin ma przeszło 18,534 posty. Ludzie spędzają tu godziny. 1000 postów to dobra poprzeczka


VIP - nowa ranga - piotrekprorok - 04-01-2016 05:02

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.