Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Początek Android - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Początek Android (/Temat-Poczatek-Android-145036)



Początek Android - Wegen - 05-03-2017 15:43

Witam rozpoczynam swoją przygodę z Fx. Głównym urządzeniem u mnie jest w tym wypadku telefon. Znalazłem dwie aplikacje Trader 212 i Plus500. Która według was jest lepsza. Dodam że jak na razie gram tylko na demo ale za jakiś czas może to się zmieni i wtedy chciałbym mieć jak najlepszą ofertę.
Ps. Widziałem na plus500 że jak się potwierdzi telefon dostajesz 110 zł. Jest w tym jakiś haczyk?


RE: Początek Android - gosc123456 - 08-03-2017 00:15

(05-03-2017 15:43)Wegen napisał(a):  Witam rozpoczynam swoją przygodę z Fx. Głównym urządzeniem u mnie jest w tym wypadku telefon. Znalazłem dwie aplikacje Trader 212 i Plus500. Która według was jest lepsza. Dodam że jak na razie gram tylko na demo ale za jakiś czas może to się zmieni i wtedy chciałbym mieć jak najlepszą ofertę.
Ps. Widziałem na plus500 że jak się potwierdzi telefon dostajesz 110 zł. Jest w tym jakiś haczyk?

110 zł bonusu. Możesz go obracać, ale wypłacić możesz dopiero po zdobyciu określonej liczny punktów handlowca czyli po wykonaniu kilkunastu lub kilkudziesięciu transakcji, zależnie od wartości otwieranych pozycji.


RE: Początek Android - Wegen - 08-03-2017 17:56

(08-03-2017 00:15)gosc123456 napisał(a):  
(05-03-2017 15:43)Wegen napisał(a):  Witam rozpoczynam swoją przygodę z Fx. Głównym urządzeniem u mnie jest w tym wypadku telefon. Znalazłem dwie aplikacje Trader 212 i Plus500. Która według was jest lepsza. Dodam że jak na razie gram tylko na demo ale za jakiś czas może to się zmieni i wtedy chciałbym mieć jak najlepszą ofertę.
Ps. Widziałem na plus500 że jak się potwierdzi telefon dostajesz 110 zł. Jest w tym jakiś haczyk?

110 zł bonusu. Możesz go obracać, ale wypłacić możesz dopiero po zdobyciu określonej liczny punktów handlowca czyli po wykonaniu kilkunastu lub kilkudziesięciu transakcji, zależnie od wartości otwieranych pozycji.

Właśnie tak robię aktualnie 230 pln i zaraz będę miał wymagane punkty Big Grin