Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
facebook - jak ozywic - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: facebook - jak ozywic (/Temat-facebook-jak-ozywic-145030)



facebook - jak ozywic - xsl2142 - 05-03-2017 14:46

mam fanpage z tematyki gier - polska. 23500 fanów, jednakże trochę zaniedbałem markę strony i przy 50 lajkach postu mam około 2500 odbiorców, gdzie naturalnie chyba powinno byc kilka razy więcej... nigdy nie promowałem postów za hajs. Co z tym fantem moge zrobic? Bylby ktos chetny do pomocy przy fanpage z tematyki gier (oczywiscie sie dogadamy)?


RE: facebook - jak ozywic - makecash - 06-03-2017 00:16

Napisz do mnie na priv podaj gg skype lub fb


RE: facebook - jak ozywic - xsl2142 - 06-03-2017 11:11

Gg: 1234299


RE: facebook - jak ozywic - asx00 - 12-03-2017 19:02

Zacznij od systematycznego postowania wartościowego contentu do tego możesz wspomóc się reklamą na fb, zasięgi wzrosną to jest pewne. Dogadaj się również z innymi fp na udostępnienie, reklama po grupach/wydarzeniach? Możliwości jest dużo, po prostu działaj.


RE: facebook - jak ozywic - Basior Stary - 17-03-2017 13:36

Facebook mocno ostatnio premiuje transmisje na żywo, fani strony sami zostają o tym poinformowani - skorzystaj z tego relacjonując jakieś zdarzenie.