Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zakupy w Aliexpress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zakupy w Aliexpress (/Temat-Zakupy-w-Aliexpress-145029)



Zakupy w Aliexpress - tabaka20 - 05-03-2017 14:43

Siemka, w najbliższym czasie planuje założyć konto na Aliexpress i zrobić zakupy za kilkadziesiąt dolarów i teraz mam pytanie do Was. Chodzi mi o jakieś kody zniżkowe, strony, reflinki dzięki którym mógłbym dostać jakiś cashback, upusty, dodatkowe $ za zakupy z aplikacji itd itp. Dlatego mam ogromną prośbę abyście mi pomogli, oczywiście chętnych do pomocy nagrodzę reputacją Smile


RE: Zakupy w Aliexpress - Itachi198 - 25-03-2017 12:03

Giving Assistant
EPN

Jak generować kupony masz tu na forum poradnik
"cebulowanie na aliexpress"

Za kilka dni będą zniżki, ale ja osobiście w to nie wierzę, najpierw podwyższają ceny by potem móc obniżyć

Pozdrawiam


RE: Zakupy w Aliexpress - olosliwa - 25-03-2017 23:56

(05-03-2017 14:43)tabaka20 napisał(a):  Siemka, w najbliższym czasie planuje założyć konto na Aliexpress i zrobić zakupy za kilkadziesiąt dolarów i teraz mam pytanie do Was. Chodzi mi o jakieś kody zniżkowe, strony, reflinki dzięki którym mógłbym dostać jakiś cashback, upusty, dodatkowe $ za zakupy z aplikacji itd itp. Dlatego mam ogromną prośbę abyście mi pomogli, oczywiście chętnych do pomocy nagrodzę reputacją Smile

Napisz do mnie PW, to przedstawię ci propozycję