Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
KONKURS nr.10 [LFE jest wszędzie] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+--- Wątek: KONKURS nr.10 [LFE jest wszędzie] (/Temat-KONKURS-nr-10-LFE-jest-wszedzie-1450)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: KONKURS nr.10 [LFE jest wszędzie] - rubik - 21-02-2010 01:12

Sorki za off top
@Killer
Cytat:Przykro mi że lecz Twoje prace nie będą brane pod uwage. Dlaczego? przeczytaj cały temat.

Co to znaczy "przykro mi że lecz" ??
Ile ty masz lat że takie zdania piszesz ?? - nie odpowiadaj na te pytania, ponieważ i tak @#$ mnie to obchodzi ...

@up - gratulacje Wink nadajesz się na tutora wg. mnie gdyż piszesz bardzo ciekawe posty, które jednocześnie są łatwe w zrozumieniu a przy okazji pomagają takim fotoszopkom jak np. moja Wink


RE: KONKURS nr.10 [LFE jest wszędzie] - Alcor - 21-02-2010 01:17

@up

Nie wiem czy to była ironia z Twojej strony, ale nieważne, staram się jak najlepiej wypełniać zadania mi powierzone, a czy robie to dobrze pozostawiam to do oceny innym.

PS Proszę już dalej nie pisać komentarzy w tym temacie, Admin za niedługo ogłosi zwyciężce, bądźcie cierpliwi.


RE: KONKURS nr.10 [LFE jest wszędzie] - rubik - 21-02-2010 01:57

@Alcor to nie było do Ciebie tylko do Mattix'a Wink
w czasie gdy ja pisałem posta, ty napisałeś swojego ;p
więc to nie była ironia a pomyłka Big Grin


RE: KONKURS nr.10 [LFE jest wszędzie] - Admin - 21-02-2010 09:45

zamykam temat bo zaczynacie Off-topować.
Regulamin był podany w pierwszym poście.
Na drugiej stronie user bolt podkreślił

"Sory za offtop ale tu nie chodzi o obróbke painta bo to 3 latek umie, chodzi o to żeby napisać na kartce http://www.zarabiam.com i wywiesić w szkole zamiast dań na następne dni na stołówce"

na co odpowiedziałem:
"PS. PRZYPOMINAM ŻE NIE CHODZI O FOTOMONTAŻ !"
więc chyba nie trzeba nic więcej tłumaczyć - wraz z ekipa forum wybierzmy wkrótce zwyciezce do tego czasu temat pozostanie zamknięty.
Pozdrawiam i dziękuje wszystkim, którzy uczestniczyli w Naszym konkursie prace były naprawde przeciekawe Smile


RE: KONKURS nr.10 [LFE jest wszędzie] - Admin - 26-02-2010 13:25

Po naprawde burzliwych naradach zwyciezca został :
Gumowy romek ktory otrzyma 20 zaproszen oraz status Vip
Drugie miejsce to adamsonm który otrzymuje status Vip


Dziękuje wszystkim za udział w konkursie doceniam Wasze starania i wkład !
Prace zasługujące na wyróżnienie otrzymały dodatkowe punkty reputacji od członka ekipy forum!


RE: KONKURS nr.10 [LFE jest wszędzie] - krogulec - 26-02-2010 14:15

Mozesz pokazac ktore to prace ?


RE: KONKURS nr.10 [LFE jest wszędzie] - Killer - 26-02-2010 16:23

przewiń sobie i zobacz Tongue tylko 6 stron