Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
KONKURS nr.10 [LFE jest wszędzie] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+--- Wątek: KONKURS nr.10 [LFE jest wszędzie] (/Temat-KONKURS-nr-10-LFE-jest-wszedzie-1450)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


KONKURS nr.10 [LFE jest wszędzie] - Kleszczman - 05-02-2010 01:28

Witamy osoby które nadal nie mają nas dość, a co więcej gotowe są podjąć wyzwanie postawione przez ekipę zarabiam.com.

Tym razem wasze umiejętności zostaną wystawione na nie lada próbę. Będzie pot, płacz, zgrzytanie zębów i bóg wie co jeszcze Big Grin

Zasady są nadzwyczaj proste. Umieśćcie logo naszej strony tj. "zarabiam.com" w najbardziej nietypowym miejscu publicznym.
Forma dzieła dowolna przykładowo: napis na kartce przyklejony w interesującym miejscu, grafa wysprejowana na miejskim szalecie, treść wydziergana na waszej jedynej jabłonce, i wiele wiele innych. Nas interesuje jedno. MA BYĆ ODJECHANE !! (wasze dzieło sfotografujcie i wstawcie do wątku jako chęć podjęcia rywalizacji o CAŁKOWICIE NOWĄ NAGRODĘ !!)



Miejsce 1 : 20 unikatowych zaproszeń z lockerzpolska.eu (np. by zdobyć wreszcie tego Z-LIST'era Big Grin) + status VIP

Miejsce 2 : Status VIP

Ad. powyższa domena cieszy się dużym zainteresowaniem więc 20 maili to okolo 1-3 dni, nie możemy jednak zagwarantować że 100% userów się zarejestruje.

Konkurs trwa do ponad 2 tygodnie do 20 lutego !


RE: KONKURS nr.10 [LFE jest wszędzie] - Davids69 - 05-02-2010 05:29

Mam pytanie. Ile prac max. można zgłośić????


RE: KONKURS nr.10 [LFE jest wszędzie] - Admin - 05-02-2010 09:18

ilość nieograniczona Smile


RE: KONKURS nr.10 [LFE jest wszędzie] - tactlessczak27 - 06-02-2010 00:27

Mam pytanko.Czy trzeba logo forum wydrukować w drukarce i przykleić gdzieś czy jak bo troche nierozumiem


RE: KONKURS nr.10 [LFE jest wszędzie] - Alcor - 06-02-2010 00:29

Nie, wydaje mi się że chodzi o sam napis "zarabiam.com" Tongue


RE: KONKURS nr.10 [LFE jest wszędzie] - tactlessczak27 - 06-02-2010 00:32

Przepraszam bardzo za offtop:s :s :s


RE: KONKURS nr.10 [LFE jest wszędzie] - Alcor - 06-02-2010 00:33

Sam napis "zarabiam.com"


RE: KONKURS nr.10 [LFE jest wszędzie] - Davids69 - 06-02-2010 00:37

Przepraszam bardzo za offtop:s:s:s
Ale prosze zmień ten podpis:@
Już 20min na niego się patrze i nie moge oczu oderwaćRolleyes
PS. po 10min jarnołem się że ten filmik trwa około 2-3sek Big Grin


RE: KONKURS nr.10 [LFE jest wszędzie] - Admin - 06-02-2010 00:56

bardzo proszę o zakonczenie off-topów Smile proszę wklejać wyłącznie swoje prace

Pozdrawiam !


RE: KONKURS nr.10 [LFE jest wszędzie] - marcin881 - 08-02-2010 18:11

do 20 lutego wow strasznie długo...może tak do końca tygodnia drogi adminie? bardziej to ruszy użytkowników do pracy i kreatywności Tongue
Ps. szkoda że te 20 zaproszeń nie jest gwarantowane...
Sorki za off ale jakoś mnie wena wzięła żebym napisał w tym temacie Smile