Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmiana konta bankowego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zmiana konta bankowego (/Temat-Zmiana-konta-bankowego-144988)

Strony: 1 2 3


RE: Zmiana konta bankowego - Majkel47 - 08-03-2017 06:48

Ing mam i nie narzekam Smile ladna apka Smile jesli ktos bylby chetny na zmiane konta na inny bank to za moim posrednictwem przy zalozeniu oferuje 30zl przelewem


RE: Zmiana konta bankowego - nitram - 08-03-2017 10:29

@[Skoki] całkowicie darmowe konto karta przelewy i inne podstawowe operacje znajdziesz w Nest Banku, ciekawą opcję jest Bank Millennium dla osób poniżej 26 roku życia, możesz nawet zarobić 360 zł w postaci moneybacku.


RE: Zmiana konta bankowego - xOceanFirex - 08-03-2017 11:01

mbank nie polecam


RE: Zmiana konta bankowego - Skoki - 09-03-2017 13:47

(08-03-2017 11:01)xOceanFirex napisał(a):  mbank nie polecam

Czemu nie polecasz? Mam zamiar założyć na dniach, widzę, że da się u nich przelewem podpisać umowę to raz dwa bym wszystko przez neta załatwił.


RE: Zmiana konta bankowego - Slywiah - 09-03-2017 14:28

(08-03-2017 10:29)nitram napisał(a):  całkowicie darmowe konto karta przelewy i inne podstawowe operacje znajdziesz w Nest Banku

Też mogę polecić Nest Bank, ja mam tam od jakich dwóch lat, nawet opisywałam na blogu to Nest Konto Osobiste w tym banku. Przeniesione z Banku Smart, który zmienił się niedawno w Nest Bank. W sumie poza nazwą wiele się nie zmieniło. Konta zostały darmowe bez warunków, dodali darmowe wpłatomaty Euronetu, kilka lokat i rodzinne konto oszczędnościowe. Powstają też oddziały. Jeśli będą się trzymać tych zasada jak zaczęli to moim zdaniem będzie to dobry bank. Chociaż jeszcze w czasach Banku Smart ludzie trochę się tam skarżyli na dziwne akcje w systemie wynikające z awarii, ale osobiście nic nie zauważyłam.


(09-03-2017 13:47)Skoki napisał(a):  
(08-03-2017 11:01)xOceanFirex napisał(a):  mbank nie polecam

Czemu nie polecasz? Mam zamiar założyć na dniach, widzę, że da się u nich przelewem podpisać umowę to raz dwa bym wszystko przez neta załatwił.

Zależy co kto lubi i co jest dla kogo ważne, ogólnie mbank jest ok jak masz jedno konto i płacisz kartą. Ja mam kilka, a kartę mam tylko w Nest Banku, bo nie lubię płacić karta, a tam jest darmowa bez warunków. Ale tak jak mówię, to zależy co kto lubi. W Millennium są warunki do spełnienia żeby uniknąć opłat, ale jest też sporo premii i bonusów. Ja wole proste i bez warunków, a ktoś może lubić premie i bonusy ma jedno konto, jedną kartę i mu nie przeszkadzają warunki. W mBanku też się chyba zdarzają, ale tylko dla zakładających konto. Z kolei jest tam supermarket funduszy inwestycyjnych, ubezpieczeń, rachunek maklerski itp. a przynajmniej kiedyś tak było.


RE: Zmiana konta bankowego - xOceanFirex - 09-03-2017 15:02

mbank:
Wypłata ze wszystkich ATM: 5 zł co miesiąc
Wypłata z bankomatu poniżej 100 zł : 1,5 zł za tranzakcję
Opłata za przejście w ujemne saldo konta.
Opłata za kartę jeżeli nie przekroczysz jakiegoś progu.

Co chwile dzwonią i wpychają wysoko oprocentowane kredyty (np odnawialny, płacisz raz w roku chyba 5% wielkości kredytu, który Ci przyznali).
Ja mam także konto maklerskie, za każdym razem jak wysyłają mi PIT to ten magicznie ginie i musze płacić 15 zł za następny. Przez ich niekompetencje mój sąsiad raz stracił na akcjach 4 000 zł gdyż siadł im serwis.


RE: Zmiana konta bankowego - Skoki - 09-03-2017 19:34

To chyba nie będę w tym mbanku zakładał. Mam jeszcze konto premium w T-Mobile, zamknę to BZ WBK i zostanę przy samym T-Mobile, wystarczy mi w sumie to jedno konto.


RE: Zmiana konta bankowego - Slywiah - 09-03-2017 22:14

T-mobile na początku zaczynał z w pełni darmowym kontem, a po kilku miesiącach zaraz zaczęli wprowadzać opłaty. Zaczęli od karty, a potem podzielili te konta na 2 rodzaje fremium i premium i tam już nie wiem jakie są warunki i opłaty teraz. To jest Alior Bank. Ogólnie mi się to nie podobało, że to taka typowa strategi na start dać darmowe konto, tylko po to żeby zaraz zacząć wprowadzać opłaty. W Nest Banku nawet po zmianie ze Smarta na Nest nie zmienili zasad.


RE: Zmiana konta bankowego - DawidBrazzerss - 10-03-2017 12:29

Nest bank korzystam i Polecam zdecydowanie Smile


RE: Zmiana konta bankowego - SnPake - 10-03-2017 13:36

mBank ma bardzo przyjazny i przejrzysty panel klienta. Wszystko widać jak na dłoni intuicyjne się obsługuje i opłaty nie są kosmiczne. Ja mam od lat i się go trzymam ale w sumie z przyzwyczajenia, po prostu nigdy mi nie przyszło do głowy zmieniać konta. Ale jak wszyscy tak polecają ten nestbank to może pora pomyśleć o zmianach...