Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmiana konta bankowego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zmiana konta bankowego (/Temat-Zmiana-konta-bankowego-144988)

Strony: 1 2 3


Zmiana konta bankowego - Skoki - 04-03-2017 13:01

Możecie polecić jakieś wygodne konto bez większych opłat? Ważne żeby bank obsługiwał przelewy24 24/7 bo widziałem, że np takie ING tylko od 8-20 dostępne. Mam obecnie BZ WBK ale zaczęli za wszystko opłaty wprowadzać, już nawet za sms kody mi liczą jakieś grosze facepalm

Zastanawiałem się nad tym kontem zerozłotowym w Aliorza albo mBank, jakieś sugestię?


RE: Zmiana konta bankowego - Insane93 - 04-03-2017 13:05

Polecam Milenium bank - korzystam prawie od roku czasu i bez żadnych problemów Smile


RE: Zmiana konta bankowego - geraxon - 04-03-2017 13:18

Ja mam w mbanku e konto dla młodych bez karty bez niczego, darmocha. Wypłacam z Euronetu blikiem w telefonie za darmo. Tylko z wpłatami problem ale na to też mam sposób.


RE: Zmiana konta bankowego - precell - 04-03-2017 14:24

Mbank ostatnio wprowadził opłaty za wypłaty z bankomatów poniżej 100 PLN, nawet jak ma się wykupiona usługę "Darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów" Rolleyes


RE: Zmiana konta bankowego - geraxon - 04-03-2017 14:50

Ostatnio wszystkie banki coś kręcą, ale Blikiem można dziennie do 5 transakcji na łączną kwotę 1000zł, więc na wypłaty spokojnie starczy


RE: Zmiana konta bankowego - trybulski - 05-03-2017 13:05

Nest Bank polecam. Nie tylko dlatego, że mają świetną kawę. Ale również dlatego, że opłaty jeśli jakiekolwiek będą, to nie będą one pożeraczami środków jak na przykład w Credit Agricole Smile


RE: Zmiana konta bankowego - ItanCash - 06-03-2017 18:43

mBank, dobre miejsce na twoje pieniądze. Jak lubisz mieć kontrolę nad wydatkami, idealny panel mają. Huh


RE: Zmiana konta bankowego - Skoki - 07-03-2017 10:29

Dzięki, zmienię chyba na ten mbank ale jeszcze się porozglądam.


RE: Zmiana konta bankowego - talina - 07-03-2017 12:14

W zasadzie w każdym banku chyba jest mozliwość nadania przelewu natychmiastowego. Tylko jest to jednak trochę większy koszt. W ing chyba z tego co wiem również jest taka opcja....

Jeśli jednak nie chcesz mieć tam konta to sugeruję założyc sobie w Nest banku
0 zł za prowadzenie
0 zł za przelewy do innych banków
0 zł za wypłaty z bankomatów ( wszystkich - w Polsce i nawet za granicą).


RE: Zmiana konta bankowego - Skoki - 07-03-2017 13:28

Wiem, że każdy bank ma opcję przelewu natychmiastowego ale gdzie ja napisałem, że chodzi mi o przelew natychmiastowy? Big Grin
Przelewy natychmiastowe organizowane przez bank, a obsługa serwisu p24 to nie to samo.