Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka "chwytów" na ankiety - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kilka "chwytów" na ankiety (/Temat-Kilka-chwytow-na-ankiety-144987)



Kilka "chwytów" na ankiety - Andzej - 04-03-2017 12:34

W tym oknie chciałbym przedstawić pare sztuczek które ułatwią szybsze zdobycie pieniędzy na przekroczenie progu wypłacalności na stronie z płatnymi ankietami. Konkretnie chodzi o stronę opinie.pl (jeśli nie macie konta to podam linki na koniec). Najpierw krótko przedstawię wcześniej wspomnianą stronkę. Dostajemy na niej płatne ankiety , których wypełnienie zajmuje zazwyczaj od 5 do 20min a wynagrodzenie wynosi między 3 a 8 zł. Całość polega na tym że w mailu który dostajemy na pocztę jest zawarta informacja o głównym wynagrodzeniu oraz oraz o tym że dostaniemy punkty za każde wykonanie pomniejsze ankiety. Np. ostatnio miałem ankietę lekach w której to byłem pytany jakie leki kupiłem w ostatnim czasie, dlaczego, dla kogo itp. I tutaj właśnie należy zaznaczyć wiecej odpowiedzi gdyż miałem później ankiety które odnosiły się jedynie szczegółowo do leków które zaznaczyłem w pierwszym pytaniu. Tak więc zgarnąłem w ten sposób prawie 2 razy więcej punktów. Kolejnym ważnym punktem który w ogóle powinienem umieścić na początku to stworzenie odpowiedniego konta. Przy wybieraniu informacji na temat zainteresowań czy innych należy zaznaczać jak najwięcej informacji a przy odpowiedziach wyboru trzeba zaznaczaczac środkowe odpowiedzi odpowiednie dla przeciętnego obywatela. Chodzi tu np. o wielkość miasta w którym mieszkamy czy wielkość zarobków. Kolejnym ważnym elementem jest wieku. Według mnie najlepiej jest wcielić się w studenta który pracuje dorywczo albo zwyczajnego, przeciętnego 40-latka. Tak więc na dzisiaj wystarczy Smile dzięki za uwagę
Tutaj linki :
-Czysty czyli ten nie fajny :/ https://panel.opinie.pl/login/


RE: Kilka "chwytów" na ankiety - BtcMaster - 04-03-2017 14:11

Za mało postów na refa Wink


Kilka "chwytów" na ankiety - MaLiN - 04-03-2017 14:32

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.