Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę wykonanie 2 stron www - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę wykonanie 2 stron www (/Temat-Zlece-wykonanie-2-stron-www-144961)

Strony: 1 2


Zlecę wykonanie 2 stron www - Makabrycy - 03-03-2017 01:20

witam,
tak jak w temacie szukam kogoś solidnego z dobrą reputacja na forum do wykonania 2 stron. chcę zlecić bowiem nie mam pojęcia o tym temacie.
1. to będzie forum plus blog taki mini portal informacyjny.
2. blog oparty na wordpresie w tematyce ebiznesu.
3. możliwa dalsza stała współpraca - jest parę projektów do zrobienia.

proszę o info w temacie, odezwę się do wybranej osoby Smile
Pozdrawiam.


RE: Zlecę wykonanie 2 stron www - Ascoran - 03-03-2017 09:59

Odezwij się do mnie na pw ze szczegółami, chętnie pomogę.


RE: Zlecę wykonanie 2 stron www - radmatuszewski - 03-03-2017 11:06

Również jestem zainteresowany, możesz podesłać szczegóły na PW Wink


RE: Zlecę wykonanie 2 stron www - kompik - 03-03-2017 11:50

Jeśli potrzebujesz FV, także proszę o szczegóły na PW.


RE: Zlecę wykonanie 2 stron www - Gremquen - 03-03-2017 14:51

Zapraszam Smile


RE: Zlecę wykonanie 2 stron www - precell - 03-03-2017 17:55

A ja Ci mogę udzielić instruktarzu i sam sobie to zrobisz. Bo w biznesie im więcej umiesz tym mniej zlecasz na zewnątrz, a co za tym idzie więcej kasy zostaje Ci w kieszeni :-)


RE: Zlecę wykonanie 2 stron www - Makabrycy - 03-03-2017 19:13

możliwe ze masz racje precel, ale wychodzę z założenia ze czasami taniej jest zlecić robotę osobie firmie która się zna na swojej robocie niż ja miałbym tracić czas na naukę, błędy, znowu czas poświęcony na ich znalezieni i rozwiązanie. poza tym grom firm releguje zlecenia do firm zewnętrznych bo nierzadko w ogólnym rozrachunku wychodzi to taniej Smile niemniej jednak dziękuję ci za ofertę pomocySmile


RE: Zlecę wykonanie 2 stron www - surfer0700 - 03-03-2017 19:32

Jeżeli aktualne to zapraszam na PW po szczegóły. Smile


RE: Zlecę wykonanie 2 stron www - precell - 03-03-2017 19:46

(03-03-2017 19:13)Makabrycy napisał(a):  możliwe ze masz racje precel, ale wychodzę z założenia ze czasami taniej jest zlecić robotę osobie firmie która się zna na swojej robocie niż ja miałbym tracić czas na naukę, błędy, znowu czas poświęcony na ich znalezieni i rozwiązanie. poza tym grom firm releguje zlecenia do firm zewnętrznych bo nierzadko w ogólnym rozrachunku wychodzi to taniej Smile niemniej jednak dziękuję ci za ofertę pomocySmile

Tak, tylko zwróć uwagę, że uczysz się raz i korzystasz do bulu, co w dłuższej perspektywie pozwoli zaoszczędzić Ci pieniądze.

A instalacja WP czy forum to naprawdę nie fizyka kwantowa ;-)

P.S.
Mój nick pisze się przez dwa "l" :-)


RE: Zlecę wykonanie 2 stron www - Makabrycy - 04-03-2017 00:17

przepraszam za to drugie "l" moje przeoczenie Smile
instalacja tak ale jest parę innych rzeczy które trzeba ogarnąć Smile do tego tematu podchodziłem już kilka razy i świadomie zlecę tą robotę Smile Pozdrawiam.

PS. Do końca weekendu czekam na zgłoszenia Smile