Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zrobić - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak zrobić (/Temat-Jak-zrobic-144944)



Jak zrobić - tomek7912 - 02-03-2017 18:28

[attachment=4092]
Jak w temacie. Przysyłają mi takie smsy na suby, chciałbym zacząć robić też coś takiego. Ktoś wie czy jest jakaś strona który masowo wysyła smsy do ludzi?

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


RE: Jak zrobić - Wojtek574 - 02-03-2017 19:19

Dołączam się do pytania


RE: Jak zrobić - aero2 - 02-03-2017 21:02

Tylko że to nie jest legalne.
Na pewno nie o takiej treści.


RE: Jak zrobić - szykiryki - 02-03-2017 21:09

Choćby smsprzypominacz.pl
i wiele tego typu firm (oczywiscie musisz mieć swoją bazę nr telefonów), ale to nie znaczy, ze kazdy może tego uzywac w dowolny sposób, tak by nie było reklamacji od użytkowników...


Jak zrobić - mahuzz - 02-03-2017 21:45

Jeśli nie masz bazy z numerami które pozwoliły na rozsylke - nici z tego. Aero, co jest w tym nielegalnego? Jest regulamin - jak w subach /trolface


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Jak zrobić - rachman - 02-03-2017 22:01

To oferta marketingowa a że treść sugeruje co innego to nie ważne. Zgoda na otrzymywanie takich treści musi być inaczej to nielegalne jak napisał aero2. W dodatku treść wprowadza w błąd sugerując jakiś fakt który wiemy jest ściemą a to na upartego też można podciągnąć mimo podania ceny smsa pod próbę wyłudzenia.


RE: Jak zrobić - tomek7912 - 02-03-2017 23:15

(02-03-2017 22:01)rachman napisał(a):  To oferta marketingowa a że treść sugeruje co innego to nie ważne. Zgoda na otrzymywanie takich treści musi być inaczej to nielegalne jak napisał aero2. W dodatku treść wprowadza w błąd sugerując jakiś fakt który wiemy jest ściemą a to na upartego też można podciągnąć mimo podania ceny smsa pod próbę wyłudzenia.
To może pisać np. Prosimy o zagłosowanie w ankiecie dać link do regulaminu i będzie dobrze nie?

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


RE: Jak zrobić - rachman - 02-03-2017 23:56

Pisz co chcesz jeśli masz zgodę na wysyłanie ale treści powinny być w ramach prawa a więc nie powinny być drastyczne itd., no i lepiej prawdę - nie warto ryzykować próbując wprowadzać w błąd bo nawet jak ktoś nas nie oskarży to może złożyć reklamację i firma może zablokować nasze zarobki...

Samo zaproszenie do ankiety jest ok (chyba że obiecujesz mercedesa w losowaniu a wcale go nie masz zamiaru dawać nikomu Wink ) i link do regulaminu ok z tym że nie jestem pewien ale cenę jak na screenie też się podawać powinno.