Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Nisza + domena + blog == Gotowy Biznes - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SPRZEDAM] Nisza + domena + blog == Gotowy Biznes (/Temat-SPRZEDAM-Nisza-domena-blog-Gotowy-Biznes-144939)

Strony: 1 2


[SPRZEDAM] Nisza + domena + blog == Gotowy Biznes - Marcin0292 - 02-03-2017 16:49

1.Nazwa przedmiotu :

Gotowa strona do zarabiania (nisza + domena + blog)

2.Opis przedmiotu :

Sprzedam swoją niszę na której zarobiłem blisko 500 zł w przeciągu 12 dni. Link do zarobkow Nisza jest nadal aktualna, zainteresowanie według Google (ostatnie 30 dni) Tutaj (link)

Obecnie strona bez promocji notuje ok 50 wejść dziennie, jest lekko podlinkowana. Statystyki tutaj (link) w fazie mojej reklamy miała blisko 1000 wejść dziennie Statystyki tutaj (link)

Strone najlepiej reklamować na portalach społecznościowych, wystarczy wrzucić linka. Pozycje w Google Kliknij aby zobaczyć (link)

Konkurencji brak, możliwość dalszego zarobku przez najbliższe pół roku na pewno, a pewnie i dłużej. Temat ciągle sie rozwija.

Sprzedaje z powodu braku czasu na dalsze rozwijanie projektu.


3.Zdjęcia : podane wyżej ^^
4.Kontakt : PW
5.Cena : 500 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : BTC / PayPal / Przelew

PS. mogę dać moderatorowi do oceny / recenzji.


RE: [SPRZEDAM] Nisza + domena + blog == Gotowy Biznes - fusek - 02-03-2017 17:22

Po co sprzedawac, 12 dni i masz 500 zl....


RE: [SPRZEDAM] Nisza + domena + blog == Gotowy Biznes - Marcin0292 - 02-03-2017 17:52

(02-03-2017 17:22)fusek napisał(a):  Po co sprzedawac, 12 dni i masz 500 zl....

Widzisz? normalnie okazja!


RE: [SPRZEDAM] Nisza + domena + blog == Gotowy Biznes - Ando - 02-03-2017 17:54

Z takimi odpowiedziami nie będziesz miał zbyt wielu ofert.


RE: [SPRZEDAM] Nisza + domena + blog == Gotowy Biznes - Marcin0292 - 02-03-2017 18:08

Nie lubię jak ktoś pisze po co sprzedawać, zostaw na tydzień i będziesz miał te same pieniądze. To chyba oczywiste, że zdaję sobie z tego sprawę. Zarobiłem na pomyśle, zarobię na sprzedaży i ktoś zarobi kontynuując projekt. Wszelkie inne teorię proszę zachować dla siebie.

Proponuję zapytać po co Babcia sprzedaje na zielonych rynku kaczkę za 30 zł jak może ją zjeść i nie będzie musiała wydawać pieniędzy na artykuły spożywcze potrzebne do sporządzenia obiadu....

Ktoś potencjalnie zainteresowany otrzyma to co w opisie, w razie pytań jestem na PW.


RE: [SPRZEDAM] Nisza + domena + blog == Gotowy Biznes - fusek - 02-03-2017 18:19

(02-03-2017 18:08)Marcin0292 napisał(a):  Nie lubię jak ktoś pisze po co sprzedawać, zostaw na tydzień i będziesz miał te same pieniądze. To chyba oczywiste, że zdaję sobie z tego sprawę. Zarobiłem na pomyśle, zarobię na sprzedaży i ktoś zarobi kontynuując projekt. Wszelkie inne teorię proszę zachować dla siebie.

Proponuję zapytać po co Babcia sprzedaje na zielonych rynku kaczkę za 30 zł jak może ją zjeść i nie będzie musiała wydawać pieniędzy na artykuły spożywcze potrzebne do sporządzenia obiadu....

Ktoś potencjalnie zainteresowany otrzyma to co w opisie, w razie pytań jestem na PW.

Sprzedaje to po to bo ma takich kaczek 10, ktore jej sie pomnoza i znowu urosna.
I ona te 30 zl wyda na biezace wydatki, na zakupy, z ktorych zrobi pare obiadow. nie jeden.

prosze usunac offtopic, allegrowicza, nie polecam Wink


A co do mojego pytania, pytalem sie Ciebie normalnie i oczekiwalem normalnej odpowiedzi - juz nie musisz sie wysilac.

Ten screen zarobkow jest ze szczytowego ruchu czyli 1000 uu, teraz masz 5% tego ruchu, czyli 5% zarobkow,
faktycznie na 500 zl nie poczekasz 12 dni. a 120 Wink Co oczywiscie tlumaczy szybka chec pozbycia sie cudownej niszyWink


RE: [SPRZEDAM] Nisza + domena + blog == Gotowy Biznes - Marcin0292 - 02-03-2017 18:29

Nie napisałeś normalnie tylko zarzuciłeś mi "sprzedaż" kury znoszącej złote jajka. Tylko że ja tutaj decyduje, czy chce ją sprzedać czy jednak zostawić dla siebie. Post z babcią był bardziej humorystyczny, mowa była o licznie pojedynczej.

To proszę przeczytaj mój pierwszy post w którym dowiesz się dlaczego obecnie jest taki ruch.

Kończymy OffTopic Smile


RE: [SPRZEDAM] Nisza + domena + blog == Gotowy Biznes - Slight - 02-03-2017 23:22

Daj tutorowi do recenzji, to zobaczymy opinię nt. poradnika.


RE: [SPRZEDAM] Nisza + domena + blog == Gotowy Biznes - piotrgk4 - 03-03-2017 00:01

Jestem zainteresowany ale tylko i wyłącznie jak Tutor się wypowie Smile


RE: [SPRZEDAM] Nisza + domena + blog == Gotowy Biznes - Marcin0292 - 03-03-2017 07:30

Jeżeli będzie zainteresowany oceną to nie ma problemu, napisałem w pierwszym poście, że wyrażam na to zgodę.