Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bezpodstawny ban. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: TreePay (/Forum-TreePay-402)
+---- Wątek: Bezpodstawny ban. (/Temat-Bezpodstawny-ban-144899)

Strony: 1 2


Bezpodstawny ban. - Bazyl - 01-03-2017 19:10

Witam, piszę ten temat ponieważ przez gadu-gadu jak zwykle nic nie można załatwić. Parę dni temu, próbowałem się zalogować w celu sprawdzenia stanu konta na tymże serwisie. Ukazał mi się jakże wymowny i wskazujący na mój problem komunikat "Błąd! Nieprawidłowy login lub hasło!". Po napisaniu do administracji w celu wyjaśnienia, okazało się, że mam bana.
[Obrazek: 6a11823024bd456d91dcc5b85c50b9b7.png]

Po otrzymaniu ub i zalogowaniu się chciałem od razu wypłacić swoje ciężko zarobione pieniądze w kwocie 54zł. Lecz po odświeżeniu strony, moim oczom ukazał się ponownie piękny komunikat ""Błąd! Nieprawidłowy login lub hasło!". Po ponownej próbie kontaktu na gg, niestety nie dostałem już żadnej odpowiedzi.
[Obrazek: 588bd5a6b73a47d084f30e13d7424e55.png]

Pisząc ten temat spodziewam się konkretnej odpowiedzi, razem z tym kto nałożył mi bana i z jakiego powodu.

PS. Jeśli banujecie za leady z jednego ip to polecam wy banować wszystkich Waszych userów.


RE: Bezpodstawny ban. - smyku - 01-03-2017 19:32

Ten serwis to porażka tak jak jego support od 3 dni się proszę o wypłatę.


RE: Bezpodstawny ban. - nicooo - 01-03-2017 19:37

(01-03-2017 19:10)Bazyl napisał(a):  Witam, piszę ten temat ponieważ przez gadu-gadu jak zwykle nic nie można załatwić. Parę dni temu, próbowałem się zalogować w celu sprawdzenia stanu konta na tymże serwisie. Ukazał mi się jakże wymowny i wskazujący na mój problem komunikat "Błąd! Nieprawidłowy login lub hasło!". Po napisaniu do administracji w celu wyjaśnienia, okazało się, że mam bana.
[Obrazek: 6a11823024bd456d91dcc5b85c50b9b7.png]

Po otrzymaniu ub i zalogowaniu się chciałem od razu wypłacić swoje ciężko zarobione pieniądze w kwocie 54zł. Lecz po odświeżeniu strony, moim oczom ukazał się ponownie piękny komunikat ""Błąd! Nieprawidłowy login lub hasło!". Po ponownej próbie kontaktu na gg, niestety nie dostałem już żadnej odpowiedzi.
[Obrazek: 588bd5a6b73a47d084f30e13d7424e55.png]

Pisząc ten temat spodziewam się konkretnej odpowiedzi, razem z tym kto nałożył mi bana i z jakiego powodu.

PS. Jeśli banujecie za leady z jednego ip to polecam wy banować wszystkich Waszych userów.
Twoja sytuacja była spowodowana konfliktem IP logowań,po kontakcie Zemna twoje konto było by odblokowane w kilka sekund Smile wszystko poprawnie już u ciebie działa

(01-03-2017 19:32)smyku napisał(a):  Ten serwis to porażka tak jak jego support od 3 dni się proszę o wypłatę.

Nasz administrator ceni sobie kulturę w wypowiedziach a używanie slow popierdolovny itp oraz wyzywanie było spowodowane brakiem odpowiedzi,poprosiłem go o dodanie twojej rozmowy tutaj na forum Wiec jeszcze dzis będzie dodana,co do wypłaty pytałeś o nia tylko dzis po godzinie 11 w przypadku dużej ilości zleceń wypłaty wychodzą czasem z opóźnieniem


RE: Bezpodstawny ban. - Bazyl - 01-03-2017 19:43

A co macie jakiś automat do sprawdzania tego? Skoro dostałem jednego bana, a później unbana, to moje konto chyba nie powinno być znów po chwili zablokowane?


RE: Bezpodstawny ban. - smyku - 01-03-2017 19:55

Chyba się popłacze smutny

Ten serwis to żenada nad żenadami Smile Support i programy to totalny fiask.

Nie polecam nikomu zarabiania u nich.


RE: Bezpodstawny ban. - treepay.pl - 01-03-2017 19:57

(01-03-2017 19:32)smyku napisał(a):  Ten serwis to porażka tak jak jego support od 3 dni się proszę o wypłatę.

Myślę, że jakbym wstawił kilka fragmentów rozmów z Tobą to wszyscy by zrozumieli dlaczego nie wypłacamy Ci pieniędzy priorytetem.

Bazyl co do Ciebie to zaszło jakieś nieporozumienie za co Wielkie Sorry Smile Zgłoś się do Nikodema to w ramach przeprosin podeślemy Ci jakiś prezent Smile


RE: Bezpodstawny ban. - Admek69 - 01-03-2017 20:13

Wypłacałem już kilka razy pieniądze z treepay i ani razu nie czekałem dłużej niż kilka godzin. Zawsze staram się wypłacać rano to po południu kaska już jest. Może @[smyku] rzeczywiście coś z Tobą nie tak, skoro wszystkim innym działa jak należy tylko nie Tobie.


RE: Bezpodstawny ban. - MasterWeb - 01-03-2017 20:13

smyku i Bazyl


Porażka leczyć się na co chcecie albo na co wam zostało nie na takich cwaniaków jak wy są sposoby widocznie sobie zasłużyli gimbus nabił Kasę a o IP nie pomyślał jeszcze jest kilka innych dupereli po których cie dojdą i maja racje ciekawe tylko komu z konta zajeb... a może to TY wysyłasz SMS typu odeślij Pin.beka 54zł aby tylko minimum i nowe konto i nabija znowu Tempa.... !!!!beka

Pier... dzieciarnia nabijaki nie te czasy dzieciaki beka


RE: Bezpodstawny ban. - cristo22 - 01-03-2017 20:18

Cześć, na początku powiem, że na forum więcej czytam niż pisze ale jak widzę coś takiego to nie umiem powstrzymać się przed komentarzem Smile

Byłem w wielu serwisach bo i FireSub, leadmore, fastlead itd itd.
Obecnie jestem w treepay i powiem wam, że w każdym serwisie są jakieś błędy czy też nieporozumienia - w każdym serwisie coś takiego się mi zdarzyło, więc nie ma co panikować i wyzywać zaraz od najgorszych.
Najważniejsza ,że sprawa wyjaśniona i wszystko wróciło do normy.


Co do wypłat i Ciebie smyku, widziałem co pisałeś na czacie i w wiadomościach, ile Ty masz lat? 13? 15? nie każdy siedzi 24/h i czeka aż zlecisz wypłatę, szanuj ludzi to i oni będą szanować Ciebie.
Jak się nie podoba to wracaj do FireSub gdzie aby zlecić wypłatę zarobionych pieniędzy w danym miesiącu trzeba czekać do końca tego miesiąca , aż będą dostępne do wypłaty.


Co do samego serwisu i zarobków. W moim przypadku konwersja taka sama jak w każdym serwisie, oczywiście są dni , że jest lepiej ale średnio bardzo podobnie ale co do stawki za smsa, to wolę mieć tutaj 15 zł niż 8 zł gdzie indziej...
I wg mnie treepay również ma najlepsze programy obecnie, jak na daną chwilę są moim top 1.

Dla przykładu zarobki z wczoraj:


[Obrazek: screen_SHU_3.jpg]




I na zakończenie, Panie i Panowie trochę wyrozumiałości bo błędy popełnia każdy, człowiek to nie maszyna a wyzywać od najgorszych potrafi każdego dziecko Wink

Pozdrawiam Smile


RE: Bezpodstawny ban. - MasterWeb - 01-03-2017 20:24

(01-03-2017 20:18)cristo22 napisał(a):  Cześć, na początku powiem, że na forum więcej czytam niż pisze ale jak widzę coś takiego to nie umiem powstrzymać się przed komentarzem Smile

Byłem w wielu serwisach bo i FireSub, leadmore, fastlead itd itd.
Obecnie jestem w treepay i powiem wam, że w każdym serwisie są jakieś błędy czy też nieporozumienia - w każdym serwisie coś takiego się mi zdarzyło, więc nie ma co panikować i wyzywać zaraz od najgorszych.
Najważniejsza ,że sprawa wyjaśniona i wszystko wróciło do normy.


Co do wypłat i Ciebie smyku, widziałem co pisałeś na czacie i w wiadomościach, ile Ty masz lat? 13? 15? nie każdy siedzi 24/h i czeka aż zlecisz wypłatę, szanuj ludzi to i oni będą szanować Ciebie.
Jak się nie podoba to wracaj do FireSub gdzie aby zlecić wypłatę zarobionych pieniędzy w danym miesiącu trzeba czekać do końca tego miesiąca , aż będą dostępne do wypłaty.


Co do samego serwisu i zarobków. W moim przypadku konwersja taka sama jak w każdym serwisie, oczywiście są dni , że jest lepiej ale średnio bardzo podobnie ale co do stawki za smsa, to wolę mieć tutaj 15 zł niż 8 zł gdzie indziej...
I wg mnie treepay również ma najlepsze programy obecnie, jak na daną chwilę są moim top 1.

Dla przykładu zarobki z wczoraj:


[Obrazek: screen_SHU_3.jpg]




I na zakończenie, Panie i Panowie trochę wyrozumiałości bo błędy popełnia każdy, człowiek to nie maszyna a wyzywać od najgorszych potrafi każdego dziecko Wink

Pozdrawiam Smile


I Ja się pod tym podpisuje nie znam serwisu bardziej ułożonego pod Użytkowników jak ten. Potrzebujesz dostajesz co trzeba indywidualne LP szybkie wypłaty i stawki zawsze do dogadania a to się ceni. Niema to jak dobry kontakt z serwisem i wsio od ręki.