Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki portfel BTC inny nizz blockchain - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Jaki portfel BTC inny nizz blockchain (/Temat-Jaki-portfel-BTC-inny-nizz-blockchain-144860)



Jaki portfel BTC inny nizz blockchain - Hopekk94 - 28-02-2017 17:30

Jak w temacie. Za duze prowizje ostatnio mi zzera. rozumiem 1$ za 35$ ok ...
Ale 94centy za wyslanie 7$?
Szukam czegos lepszego Smile


RE: Jaki portfel BTC inny nizz blockchain - thomasward - 28-02-2017 17:31

Xapo


RE: Jaki portfel BTC inny nizz blockchain - szymon1051 - 28-02-2017 18:21

Electrom i tam sobie możesz zam ustawić jaką opłatę chcesz dać, tylko w tools->prefence->fees->edit fees manually.

(28-02-2017 17:30)Hopekk94 napisał(a):  Jak w temacie. Za duze prowizje ostatnio mi zzera. rozumiem 1$ za 35$ ok ...
Ale 94centy za wyslanie 7$?
Szukam czegos lepszego Smile

To nie jest opłata za wartość BTC tylko za jego ilość w bajt danych który jest wysyłany do sieci. To jest płynne bo wszyscy chcą mieć od razu BTC na koncie i płacą o plus ileś do tego co inni zapłacili i tak cały czas Smile. Dawniej np wystarczyło 50 satoshi za bajt teraz jest to 150 satoshi za bajt co daje 0.0015 BTC za kilobajt danych. Załóżmy że twoja transakcja to 225 B co daje nam 225*0.00000150 (150 satoshi) to jest 0.0003375 co daje po kursie 4800 zł daje 1.62 zł.

Gdyby ludzie mogli trochę dłużej zaczekać, dawali mniejsze opłaty to z czasem opłata by spadła Smile. Mi poszło z opłatą 50 satoshi za bajt i czekałem ponad 15 godzin na potwierdzenie ale na szczęście poszło.

Jak chcesz online to zobacz https://www.coinbase.com/ dawniej korzystałem były małe lub zerowe opłaty. Teraz nie wiem jakie tam są, możliwe że zerowe bo mają giełdę BTC do USD i na tym zarabiają.


RE: Jaki portfel BTC inny nizz blockchain - Makabrycy - 28-02-2017 18:42

polecam Coinbase.com póki co nie miałem z nim problemów Smile


RE: Jaki portfel BTC inny nizz blockchain - Wegen - 28-02-2017 18:52

Dochodzą mnie słuchy, że na coinbase ma być niedługo atak więc ja bym wolał się wstrzymać z robieniem tam konta.


RE: Jaki portfel BTC inny nizz blockchain - Makabrycy - 28-02-2017 19:38

na takich portfelach nikt nie trzyma dużych sum btc, a zagrożenie atakiem tak jak wszędzie ... Smile


RE: Jaki portfel BTC inny nizz blockchain - szymon1051 - 28-02-2017 20:17

Na Coinbase jest ref że jak ktoś z tego refa kupi za 10 $ BTC to ty też co dostaniesz. A przynajmniej kiedyś był.

https://bitcoin.org/pl/wybierz-swoj-portfel lista polecanych portfeli przez ludzi którzy zajmują się BTC. Nie widzę tam blockchain Smile.


RE: Jaki portfel BTC inny nizz blockchain - moneygrabbing - 04-03-2017 21:11

Moim zdaniem bardzo dobrym portfelem jest Coinbase. Więc polecałbym Ci skorzystać właśnie z tego. Przejrzysty i wygodny w obsłudze, a do tego bardzo stabilny. No i ma bardzo przyjemną aplikację na androida Smile


RE: Jaki portfel BTC inny nizz blockchain - wilqu61 - 19-03-2017 11:09

Bardzo dobry polski porfel btc to 4coins.pl, używam go od dawna, żadnych problemów.


RE: Jaki portfel BTC inny nizz blockchain - brombor - 19-03-2017 13:19

Ja korzystam z Coinbase do większych transakcji.
XAPO - dużo kraników z nimi współpracuje
Cryptonator - do drobnych innych kryptowalut niż BTC