Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CSGOUpgrade.pl Inwestuj skiny i zarabiaj z nami. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: CSGOUpgrade.pl Inwestuj skiny i zarabiaj z nami. (/Temat-CSGOUpgrade-pl-Inwestuj-skiny-i-zarabiaj-z-nami-144788)

Strony: 1 2 3


CSGOUpgrade.pl Inwestuj skiny i zarabiaj z nami. - Excision - 26-02-2017 17:36

Link: CSGOUpgrade
Kod: csgoupgradepl
Co daje kod: Po wpisaniu kodu otrzymasz bonusowe $0.10 do kolejnego ulepszonego skina.

Opis:

Zajmujemy się wymianami skinów CS:GO. Gwarantujemy tygodniowy zysk od 3% do 7%. Inwestuj skiny i zarabiaj z nami.

Jak to działa ?
Przyjmujemy skiny o wartości 0,2$-20$. Po dokonaniu wpłaty będziesz czekać 7 dni aż otrzymujesz skina od 3% do 7% droższego od wpłaconego. W ten sposób możesz zarabiać inwestując u nas skiny. Zajmujemy się wymianami na rynku Steam i gwarantujemy zysk. Strona w żaden sposób nie jest oparta na hazardzie ani losowości.

Krótka rozmowa z właścicielem:
[Obrazek: 3f42c2520482da6bmed.png]


SS:
[Obrazek: 8925a3a6c74ba28amed.png]


PS: Strona nie jest moja. Wygląda na wiarygodną.


RE: CSGOUpgrade.pl Inwestuj skiny i zarabiaj z nami. - KzuM - 26-02-2017 17:45

Nie ma 10 postów - nie ma refa

Aż tak ciężko regulamin przeczytać?

@Edit: Najpierw piszesz, że się zajmujecie czymś tam a później, że to nie jest twoja strona. Dziwnie to brzmi ale ok...


RE: CSGOUpgrade.pl Inwestuj skiny i zarabiaj z nami. - GPlayer - 26-02-2017 17:49

Coś w stylu wpłać skiny, a my zaryzykujemy na ruletce i może Ci wypłacimy skina. Darujcie sobie robienie HYIP'a czy innego gó*** z cs:go. Wystarczy pomyśleć. Czemu autor strony miałby brać czyjeś skiny i je pomnażać zamiast swoich?


RE: CSGOUpgrade.pl Inwestuj skiny i zarabiaj z nami. - K239TURBO - 26-02-2017 18:58

Piramida finansowa ze skinów beka


RE: CSGOUpgrade.pl Inwestuj skiny i zarabiaj z nami. - Demonxus - 03-03-2017 23:05

Powiem szczerze, że jak mam czekać 7 dni, żeby mój skin zwiększył wartość o 20 centów to ja wole od kogoś wyżebrać xD impreza


RE: CSGOUpgrade.pl Inwestuj skiny i zarabiaj z nami. - Excision - 06-03-2017 16:22

@GPlayer Strona nie jest moją, i na pewno nie jest scamem. @KzuM skopiowałem co pisało u nich na fanpage i na stronie.

@Demonxus Wisz zawsze coś, ale jak by ci dużo osób powchodziło z refa to się nawet opłaca.

A tu kilka ss (wypłata skina,i ludzi którzy tam ulepszają skiny): http://imgur.com/a/kmLir


RE: CSGOUpgrade.pl Inwestuj skiny i zarabiaj z nami. - GPlayer - 06-03-2017 21:55

(06-03-2017 16:22)Excision napisał(a):  @GPlayer Strona nie jest moją, i na pewno nie jest scamem. @KzuM skopiowałem co pisało u nich na fanpage i na stronie.

@Demonxus Wisz zawsze coś, ale jak by ci dużo osób powchodziło z refa to się nawet opłaca.

A tu kilka ss (wypłata skina,i ludzi którzy tam ulepszają skiny): http://imgur.com/a/kmLir

W regulaminie masz napisane, że robią transakcje na steam. Czemu więc sami nie kupią skinów i nie handlują? Idea


RE: CSGOUpgrade.pl Inwestuj skiny i zarabiaj z nami. - Demonxus - 06-03-2017 22:12

Dobra, wypróbuje, może nie umrę impreza


RE: CSGOUpgrade.pl Inwestuj skiny i zarabiaj z nami. - Excision - 07-03-2017 14:59

@GPlayer Nie wiem, zawsze możesz do nich napisać i się zapytać.


RE: CSGOUpgrade.pl Inwestuj skiny i zarabiaj z nami. - K239TURBO - 07-03-2017 15:13

(06-03-2017 22:12)Demonxus napisał(a):  Dobra, wypróbuje, może nie umrę impreza

Przecież to scam