Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak założyć infolinie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak założyć infolinie? (/Temat-Jak-zalozyc-infolinie-144787)



Jak założyć infolinie? - ponczek_zbk - 26-02-2017 17:04

Witam, chciałbym założyć infolinie z numerem 7xx-xxx-xxx z automatyczną sekretarką i chciałbym zrobić ją płatną, czyli np 4 zł za minute połączenia plus VAT, a do mnie idzie pewna prowizja. Jak do tego sie zabrać? Jaką działalość założyć, by siedziba firmy była w domu? Czy są jakieś numery miedzynarodowe? ile kosztuje utrzymanie takiego numeru? Czy mogę starać się o dofinansowanie z Uni z niepełnosprawnoscią stopnia lekkiego? Pozdrawiam Lol


RE: Jak założyć infolinie? - selfie - 26-02-2017 17:14

(26-02-2017 17:04)ponczek_zbk napisał(a):  Witam, chciałbym założyć infolinie z numerem 7xx-xxx-xxx z automatyczną sekretarką i chciałbym zrobić ją płatną, czyli np 4 zł za minute połączenia plus VAT, a do mnie idzie pewna prowizja. Jak do tego sie zabrać? Jaką działalość założyć, by siedziba firmy była w domu? Czy są jakieś numery miedzynarodowe? ile kosztuje utrzymanie takiego numeru? Czy mogę starać się o dofinansowanie z Uni z niepełnosprawnoscią stopnia lekkiego? Pozdrawiam Lol

Co to znaczy automatyczna sekretarka? Masz już osoby, które będą obsługiwały infolinię? Zawsze możesz zlecać to zewnętrznym call center. Działalność zwykła, ale musisz ją posiadać. Numery międzynarodowe, musisz szukać na zagranicznych stronach, ale z góry musisz wiedzieć że na każdy kraj zapewne będzie inny numer. Utrzymanie jest dosyć tanie. Średnio kilkadziesiąt złotych, drożdży jest koszt uruchomienia bo około kilkuset złotych za jeden numer. Wątpię z tym dofinansowaniem z Unii, ale kto wie. Nie znam się to się nie wypowiem w tym temacie.

Łatwiej by było gdybyś jakoś szczegółowiej opisał projekt i pytania jakoś uporządkował Smile


RE: Jak założyć infolinie? - trybulski - 26-02-2017 18:13

O dofinansowanie będzie na pewno trudniej niż chociażby na sklep internetowy. Przynajmniej tak kiedyś było. Sam mam stopień i jeśli miałbym brać jakieś dofinansowanie, to na pewno na coś innego.


RE: Jak założyć infolinie? - AnnaKa - 28-02-2017 18:58

@[ponczek_zbk] jeżeli jesteś zainteresowany, takie rzeczy oferuje HotPay.pl
Możesz indywidualnie dostosować usługę do swoich potrzeb. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz.