Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy blog - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: Nowy blog (/Temat-Nowy-blog-144768)



Nowy blog - omisiu - 26-02-2017 00:07

Cześć wszystkim,

mam pytanie czy wykupując szablon strony wordpress i stawiając go na własny serwer będę miał możliwość wrzucenia tam własnych programów partnerskich, reklam itp?


RE: Nowy blog - Anett1990 - 26-02-2017 10:05

A dlaczego nie Smile? Jesli tylko kupiles wlasny hosting i domene i te reklamy nie beda kolidowac z regulaminem strony u ktorej masz ta domene i hosting to mozna


RE: Nowy blog - trybulski - 26-02-2017 18:21

To twoja strona i to ty decydujesz co ma na niej być. Oczywiście wszystko zgodnie z prawem i regulaminem usług, które wykupiłeś i za które zapłaciłeś.


RE: Nowy blog - JCDenton - 26-02-2017 18:51

Na darmowym szablonie też to możesz zrobić. Jak już było powiedziane to twój blog i możesz zrobić z nim cokolwiek


RE: Nowy blog - omisiu - 27-02-2017 23:31

Bardziej chodziło mi o możliwość wrzucenia ich poprzez wordpressa na własny serwer. Jeśli nadal jest to możliwe to legit!


RE: Nowy blog - DGHubert - 28-02-2017 19:51

(27-02-2017 23:31)omisiu napisał(a):  Bardziej chodziło mi o możliwość wrzucenia ich poprzez wordpressa na własny serwer. Jeśli nadal jest to możliwe to legit!

Chodzi Ci o własne banerki i linki? Własne reklamy?


RE: Nowy blog - omisiu - 03-03-2017 20:12

(28-02-2017 19:51)DGHubert napisał(a):  
(27-02-2017 23:31)omisiu napisał(a):  Bardziej chodziło mi o możliwość wrzucenia ich poprzez wordpressa na własny serwer. Jeśli nadal jest to możliwe to legit!

Chodzi Ci o własne banerki i linki? Własne reklamy?

Tak wstawiane przez word pressa na własny serwer. Zastanawiam się czy szablony wordpress tego nie blokują w jakiś sposób.


RE: Nowy blog - trybulski - 04-03-2017 11:38

Nie, nie blokują raczej. Ale warto spróbować Tongue I przekonać się na wlasnej skorze Smile


RE: Nowy blog - Basior Stary - 17-03-2017 13:27

Szablony Wordpress, te darmowe nie tyle mogą blokować co raczej wymagać od Ciebie by np. w stopce znajdował się widget lub linki pochodzące od nich. Oni na tym zarabiają, więc można ich jakoś zrozumieć.