Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od zera do... santany? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Od zera do... santany? (/Temat-Od-zera-do-santany-144764)



Od zera do... santany? - santana - 25-02-2017 22:31

Cześć, jestem nowy na forum. Przeglądam je od około tygodnia pochłonąłem parę(naście) poradników, no to sobie myślę - czas zacząć.

Wstęp
Mam 25 lat, sporo pomysłów, jestem kreatywny i jak się uprę to dopnę swego. Ale moją największą wadą jest prokrastynacja, z która zaciekle walczę. A przeszkodą czas, mam dwie prace i niewiele czasu wolnego. Ale miejmy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości zostanie tylko jedna "praca" Wink

Dlaczego założyłem ten temat?
Szczerze? Żebym miał czym walczyć z moim nałogowym odkładaniem wszystkiego, no i do notowania progresu albo regresu Wink

Dlaczego chcę zarabiać przez internet?
-zarobki uzależnione od własnego wkładu i ciężkiej pracy;
-chcę spróbować czegoś nowego;
-motywują mnie sumy uzbierane przez ludzi zarabiających w taki sposób;
-lubię sam decydować: co, gdzie, jak i z kim... chociaż zdarzały się pewne wyjątki co do ostatniej reguły Wink

Co planuję osiągnąć?
Chce ustanawiać sobie małe kroczki, odnosić sukcesy jak i porażki. Uczyć się głównie na czyichś błędach - wyciągać wnioski i usprawniać to co tego wymaga. Na początek chcę zarobić jakiekolwiek pieniądze, powiedzmy 10 zł. z racji tego, że zamierzam działać na CPL to ~2 leady. Myślę, że to całkiem fajny cel. Na pewno da mi ogromną satysfakcję i kopa do działania.

Jakby ktoś przypadkiem zabłądził i trafił tu, na moje wypociny to zostawcie coś po sobie. Od hejtu po feedback. (prawie) Wszystko przygarnę Wink
PS: Zamierzam spamować na czatach, forach, facebookach. Opinie o programach Partnerskich w tych kręgach byłyby bardzo pożądane.


RE: Od zera do... santany? - mahuzz - 25-02-2017 22:40

Powodzenia! Smile

Jeśli chodzi o serwisy to kluczem są testy każdego po kolei - znajdź mój dziennik - już prawie rok a ostatnie posty to właśnie o testach serwisów Smile
Pozdrawiam!


RE: Od zera do... santany? - santana - 25-02-2017 22:52

Oho, 20 wyświetleń 1 odpowiedź. Konwersja nawet, nawet Wink

Dzięki!
Już patrzę.


RE: Od zera do... santany? - TMH - 25-02-2017 23:27

Dodane do obserwowanych Wink Zapisuj sobie jak najwięcej rzeczy i planuj. Wyrób pewne nawyki ,a z czasem nawet nie zauważysz jak większość rzeczy (które teraz odkładasz) będziesz miał załatwione w ciągu dnia Wink


RE: Od zera do... santany? - santana - 25-02-2017 23:47

Dokładnie tak robię, w poprzednim tygodniu zapisałem sobie tak parę pomysłów na niszę.
A tu autobusem jechałem, a tu do sklepu szedłem, tu z pracy wracałem - i nagłe olśnienie. Szybciutko wyjąłem telefon i cyk. Zapisane Wink

Dzięki za rade!


RE: Od zera do... santany? - Captain - 26-02-2017 06:17

Powodzenia Wink


RE: Od zera do... santany? - trybulski - 26-02-2017 18:26

Powodzenia. Tylko z tym spamowaniem Smile Nie spamuj na zarabiam.com Tongue


RE: Od zera do... santany? - santana - 26-02-2017 20:06

O to się nie martw. Tutaj będzie tylko i wyłącznie high quality content Wink


RE: Od zera do... santany? - adamcio99922 - 26-02-2017 20:29

Nie nauczysz się na czyichś błędach Jerk2 NIE DA SIĘ. Owszem, poznasz kogoś błąd, fajnie, ja tak nie zrobię, ale jak tego nie poczujesz nas sobie to nic to nie da.

Mówisz, że nie masz czasu...

Zagadka dla Ciebie... Są 2 dni w roku wciągu których nie masz na nic wpływu oraz nie zrobisz nic. Co to za dni?