Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gra steam VPN GIFT - pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PC (/Forum-PC-142)
+---- Wątek: Gra steam VPN GIFT - pytanie (/Temat-Gra-steam-VPN-GIFT-pytanie-144753)



Gra steam VPN GIFT - pytanie - Victoremque - 25-02-2017 18:15

Siema, kupował ktoś z Was może grę na steam, którą trzeba aktywować przez VPN - GIFT(jest przeznaczona na rynek rosyjski)? Zastanawiam się nad zakupem, ale nie wiem czy to będzie w ogóle działało, no i czy nie zbanują mi konta na steam, bo chcę kupić Founder's Pack DLC do Paladins za około 30zł. W sumie tych 30zł nawet mi nie szkoda jakby mi skasowali z konta steam ten DLC, ale boję się że dostanę bana na koncie a mam dużo gier. Jak myślicie? Oszczędność to prawie 100zł w porównaniu do Founder's Pack'a bez aktywacji VPN.



Tak w ogóle jest to nie do pomyślenia jak dymają polaków z cenami w porównaniu do wschodu.


RE: Gra steam VPN GIFT - pytanie - trybulski - 26-02-2017 18:17

hmmm... załóż oddzielne konto może?


RE: Gra steam VPN GIFT - pytanie - eedmax - 23-04-2017 01:13

Bez obaw, nie zbanują Smile