Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nawet i kilkaset złotych za pojedyncze konto bankowe czy kartę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Nawet i kilkaset złotych za pojedyncze konto bankowe czy kartę (/Temat-Nawet-i-kilkaset-zlotych-za-pojedyncze-konto-bankowe-czy-karte-144731)



Nawet i kilkaset złotych za pojedyncze konto bankowe czy kartę - markonix - 25-02-2017 03:15

Oferuje wynagrodzenie za założenie konta, karty, lokaty lub podobnego produktu. Moja oferta nie polega na tym, że dziele się zyskiem z programów partnerskich ale bardziej na wyszukiwaniu ciekawych promocji bankowych gdzie za założenie produktów otrzymuje się bonusy od samego reklamodawcy np. takie jak bony towarowe (np. 400zł do wydania na Allegro, 300zł na paliwo Orlen), premie gotówkowe od banku (nawet i kilkaset złotych). Oprócz powyższych premii oczywiście ode mnie jakiś bonus w gotówce (przelew, PayPal, doładowanie) też wpadnie więc zysk jest podwójny.

Jeżeli jesteś zainteresowany napisz TY pierwszy na PW lub GG: 3195122 podając kilka informacji.

- Czy coś konkretnego Cię interesuje?
- Twój Wiek.
- Czy masz jakikolwiek stały dochód (nieobowiązkowe, ale jeżeli tak mam dużo ciekawych ofert dla Ciebie)
- Czy masz działalność gosp. albo ktoś z bliskich prowadzi?
- Jakie konto(a) bankowe i karty już masz.


Nawet i kilkaset złotych za pojedyncze konto bankowe czy kartę - Majka - 15-10-2017 17:57

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.