Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z telefonem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Problem z telefonem (/Temat-Problem-z-telefonem-144712)



Problem z telefonem - k4rol - 24-02-2017 17:51

Moja mama posiada Lg L2. Telefon nie chce się włączyć, tz. włącza się tak jak jest na początku, widnieje jedynie logo i tak cały czas. Moim zdaniem nawalił system-android. Myślę, że muszę wgrać od nowa androida. Wypowiedzcie się na ten temat, gdyż pierwszy raz spotkałem się z tą sytuacją i nie mam pojęcia co zrobić.
Co najlepiej w tym wypadku wykonać ?


RE: Problem z telefonem - Adriano42 - 24-02-2017 18:09

Zadaj pytanie może na jakimś forum poświęconym smartfonom etc. Większa szansa że ktoś kto zna się na rzeczy Ci pomoże.

Od siebie dodam że miałem tak samo po aktualizacji androida w telefonie marki Samsung. Więc bardzo możliwe że masz rację.


RE: Problem z telefonem - k4rol - 24-02-2017 18:37

(24-02-2017 18:09)Adriano42 napisał(a):  Zadaj pytanie może na jakimś forum poświęconym smartfonom etc. Większa szansa że ktoś kto zna się na rzeczy Ci pomoże.

Od siebie dodam że miałem tak samo po aktualizacji androida w telefonie marki Samsung. Więc bardzo możliwe że masz rację.

Taki miałem zamiar, lecz pierw myślałem, że tu ktoś mi pomoże Smile