Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
System płatności SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: System płatności SMS (/Temat-System-platnosci-SMS-144685)



System płatności SMS - frjeux - 23-02-2017 22:35

Witam !

Przepraszam ale nie wiedziałem gdzie ten temat napisać, dlatego jeżeli jest w złym dziale proszę o przeniesienie go do odpowiedniego działu.

Moje pytanie jest następujące. Mój znajomy tworzy e-biznes internetowe, który połączony będzie z płatnościami z klientami. I zastanawiamy się czy istnieją serwisy, z którymi można nawiązać współpracę, która będzie polegała na tym, że użytkownik może dokonać wpłaty poprzez na konto serwisu poprzez wysłanie SMS'a ? Czy można przelewy bankowe/paypal zastąpić tym że aby dokonać wpłaty wystarczy wysłać SMS i mieć środki w telefonie ?

Czy wszędzie prowizja jest aż tak duża ?

Z góry dziękuje za odpowiedzi


RE: System płatności SMS - Styler - 23-02-2017 22:38

Prowizja zawsze jest ponad 50%, taki system płatności to Premium SMS.

PS. Miałem zamiar wypisywać tutaj "byki", ale zrobiłeś ich tak dużo, że to nie ma sensu Wink


RE: System płatności SMS - frjeux - 24-02-2017 10:04

Rozumiem, że żadnego innego obejścia/wybrania odpowiedniego systemu nie ma aby nie być aż tak stratny ?