Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Intagram Problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: Intagram Problem (/Temat-Intagram-Problem-144669)



Intagram Problem - toudi - 23-02-2017 19:43

Witam,

Mam problem z Instagramem, a mianowicie dość szybko moje konta otrzymują bany. Do nabijania followersów korzystam z massplanner. Kupiłem 20 kont. 3 tygodniowych od sprawdzonego gościa która ma najlepsza reputacje. 10 proxy (1 proxy na 2 konta) z strony buyproxies, a konta weryfikuje staterami z Polski. 1 numer na 2 konta. Nabijam max dziennie około 50 followingów. Po dokonaniu weryfikacji telefonicznej konta w zależności od dnia połowa kont pada. Czy wie ktoś czym może być to spowodowane ? Rozumiem, że konta co jakiś czas padają ale 50% kont to chyba lekka przesada.


RE: Intagram Problem - radek0389 - 25-02-2017 10:01

Tylko followujesz? Masz dodany link w bio?


RE: Intagram Problem - toudi - 26-02-2017 11:28

(25-02-2017 10:01)radek0389 napisał(a):  Tylko followujesz? Masz dodany link w bio?

Tak, Nie


RE: Intagram Problem - Nymeb - 26-02-2017 15:17

Bo Instagram od pewnego czasu jest co raz bardziej wyczulony na takie konta, tak mniej wiecej od hm ~8 miesiecy? Musisz testowac, ciezko jest powiedziec tak bez wiekszej ilosci informacji. Jak dla mnie to 3 tygodniowe konta to troszkę za mało i to może być problem.