Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam doświadczonego mentora pod sub-sms i Firesex - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: Szukam doświadczonego mentora pod sub-sms i Firesex (/Temat-Szukam-doswiadczonego-mentora-pod-sub-sms-i-Firesex-144652)

Strony: 1 2


Szukam doświadczonego mentora pod sub-sms i Firesex - helix - 23-02-2017 15:10

Szukam naprawdę kogoś doświadczonego mentora i który parę godzin dziennie poświęci początkującemu w zarabianiu w sub-sms i kiedyś też zakładałem podobny temat ale nikt mi w rzeczywistości nic nie pomógł. A umiem tworzyć strony www i trochę programować w visualbasicu 2010 express i chcę zarabiać na początku bez inwestycji i mogę poświęcić 3 godziny dziennie i jestem pełnoletni.I wiem że samo się nic nie zrobi i że trzeba mieć zaplecze pod sub-sms.A czytałem w necie i na forum na temat zarabiania w sub-sms. Proszę o pomoc


RE: Szukam doświadczonego mentora pod sub-sms i Firesex - qwertybsk - 23-02-2017 17:21

(23-02-2017 15:10)helix napisał(a):  Szukam naprawdę kogoś doświadczonego mentora i który parę godzin dziennie poświęci początkującemu w zarabianiu w sub-sms i kiedyś też zakładałem podobny temat ale nikt mi w rzeczywistości nic nie pomógł. A umiem tworzyć strony www i trochę programować w visualbasicu 2010 express i chcę zarabiać na początku bez inwestycji i mogę poświęcić 3 godziny dziennie i jestem pełnoletni.I wiem że samo się nic nie zrobi i że trzeba mieć zaplecze pod sub-sms.A czytałem w necie i na forum na temat zarabiania w sub-sms. Proszę o pomoc

nie rozumiem jak Undecided


RE: Szukam doświadczonego mentora pod sub-sms i Firesex - helix - 23-02-2017 17:29

A co nie rozumiesz


RE: Szukam doświadczonego mentora pod sub-sms i Firesex - Slight - 23-02-2017 17:31

O Firesex jeszcze nie słyszałem. Lol


RE: Szukam doświadczonego mentora pod sub-sms i Firesex - helix - 23-02-2017 17:38

Chodzi mi o firesextel .Sorry źle napisałem


RE: Szukam doświadczonego mentora pod sub-sms i Firesex - helix - 24-02-2017 16:04

Naprawdę poświęce bardzo dużo czasu przy zarabianiu na fb pod sub-sms i nie chce zarabiać kokosów na początek.


RE: Szukam doświadczonego mentora pod sub-sms i Firesex - aero2 - 24-02-2017 16:38

@[helix]
Wątpię czy ktoś ci tutaj pomoże, jak sam nie zaczniesz kombinować gdzie i co promować, to nie przetrwasz w internecie, bolesne ale prawdziwe, wiem po sobie.


RE: Szukam doświadczonego mentora pod sub-sms i Firesex - mucios - 24-02-2017 16:45

Tylko, że z tego co widzę chcesz aby ktoś poświęcił Ci czas (kilka godzin dziennie) i za darmo udzielał Ci rad. Dodatkowo chcesz zarabiać bez żadnej inwestycji. Rada ode mnie Smile Stwórz konto na FB ==> Dodaj się do grup ==> SPAMuj FacePodglądaczem Smile impreza

Jeżeli chcesz zacząć zarabiać na prawdę to na forum jest bardzo ciekawy poradnik (polecam przejrzeć cały temat)

http://zarabiam.com/Temat-Tutorial-Czyli-wybijamy-Resident-Evil-VII-Biohazard-by-Panda-138720

Dodatkowo rusz trochę głową i zacznij działać. Jeżeli nie FB (nie samym FB ludzie żyją) to znajdź miejsca gdzie są bardzo duże skupiska ludzi Smile

Siedzenie na forum i proszenie o pomoc nie przyniesie Ci zysków. Trzeba działać Smile I oczywiście nie ma nic za darmo, więc często na początku trzeba zainwestować kilka złotych (choćby na serwer i domenę)


RE: Szukam doświadczonego mentora pod sub-sms i Firesex - helix - 24-02-2017 22:53

Leci repucik i na razie bawie sie w darmowe hostingi i domeny zeby to opnaowac


RE: Szukam doświadczonego mentora pod sub-sms i Firesex - helix - 13-03-2017 19:12

Robię sobie zaplecze na fb i będę się bawił spamowaniem i chcę wykupić domenę i hosting.