Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mam darmową domenę w nazwa.pl i czy da radę dać wix - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: Mam darmową domenę w nazwa.pl i czy da radę dać wix (/Temat-Mam-darmowa-domene-w-nazwa-pl-i-czy-da-rade-dac-wix-144598)



Mam darmową domenę w nazwa.pl i czy da radę dać wix - helix - 22-02-2017 10:19

Mam założoną darmowa domenę w nazwa.pl i czy radę podpiąć stronę zrobioną w wix.com i jak lub inny podobny taki darmowy kreator stron ww
Proszę o pomoc


RE: Mam darmową domenę w nazwa.pl i czy da radę dać wix - radek0389 - 22-02-2017 13:02

Na wix żeby podpiąć swoją domenę trzeba mieć wykupiony plan premium (http://pl.wix.com/domain/connect-domain), jeśli takiego nie masz, to możesz ewentualnie ustawić przekierowanie domeny, ale to nie to samo.

Ps. Jak chcesz za darmo postawić LP ze swoją domeną, to jest wiele rozwiązać, jak choćby postawić na wp przez instabuilder albo ściągnij z neta flatpack, wrzuć na serwer (są darmowe także), w obsłudze dziecinnie proste, potem tylko podpiąć dnsy w nazwa.pl i twoja strona śmiga.


RE: Mam darmową domenę w nazwa.pl i czy da radę dać wix - helix - 22-02-2017 16:26

To jak to zrobić


RE: Mam darmową domenę w nazwa.pl i czy da radę dać wix - Damian0820 - 22-02-2017 17:08

Srak, jestes taki tepy czy udajesz? Czego nie rozumiesz w jego poscie? Nie potrafisz znalezc takich informacji to nie bierz sie za zarabianie w internecie, i tak nic nie zarobisz.

Wysłane z mojego LG-P895 przy użyciu Tapatalka


RE: Mam darmową domenę w nazwa.pl i czy da radę dać wix - helix - 22-02-2017 17:27

A są darmowe hostingi z darmową domeną.Znalazłem już informacje


RE: Mam darmową domenę w nazwa.pl i czy da radę dać wix - Damian0820 - 22-02-2017 22:04

Darmowe hostingi z ichnimi domenami sa, jak chcesz .pl to bierzesz w promocji na rok za darmo i ustawiasz dnsy hostingu. 30 sekund w google.

Wysłane z mojego LG-P895 przy użyciu Tapatalka


RE: Mam darmową domenę w nazwa.pl i czy da radę dać wix - dixoman - 09-04-2017 19:29

Ja ostatnio domenę z nazwa za 0 zł sprzedałem za ponad stówkę i nie musiałem nic płacić i przedłużać za wydanie kodu authinfo.