Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaka poczta e-mail pod fikcyjne konta na fb? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jaka poczta e-mail pod fikcyjne konta na fb? (/Temat-Jaka-poczta-e-mail-pod-fikcyjne-konta-na-fb-144584)

Strony: 1 2


Jaka poczta e-mail pod fikcyjne konta na fb? - helix - 21-02-2017 21:48

Zrobiłem kilka kont fake na fb ale każdy inny e-mail i miałem bardzo dużo znajomych na koncie i użyłem skryptu żeby z głównego konta wrzucić na swoją grupę i wyskoczył mi taki komunikat żeby dał skan zdjęcia,dowodu tożsamości a na końcu takie coś wyskoczyło .I jak takiego czegoś uniknąć czy są jakieś boty,programy.I jaką polecacie pocztę e-mail może jakieś anonimowe.Proszę o pomoc a najlepiej bez potwierdzenie nr.telefonu.Proszę o pomoc


RE: Jaka poczta e-mail pod fikcyjne konta na fb? - jlde - 21-02-2017 23:53

Anonimowe poczty? Takie coś istnieje? Ja od siebie mogę polecić pocztę na interii. Do każdego założonego maila możesz dodać 5 aliasów-oddzielne adresy, z których maila spływają Ci do głównej skrzynki odbiorczej, a więc zakładając 1go maila możesz założyć 6 kont na facebooku..


RE: Jaka poczta e-mail pod fikcyjne konta na fb? - Mirror - 22-02-2017 00:02

u mnie interia zawsze bez problemów


RE: Jaka poczta e-mail pod fikcyjne konta na fb? - helix - 22-02-2017 01:11

zapomniałem o interiii


RE: Jaka poczta e-mail pod fikcyjne konta na fb? - koneser00 - 22-02-2017 01:53

Ja tam polecam założyć sobie konto na hekko.pl zrobić pocztę zrobić głowne konto np

[email protected]

I potem aliansy lecisz tak tylko, że 2 człon czyli w tym przypadku Zarabiam.com musi się zgadzać a z przodu piszesz

[email protected]
[email protected]
Lubiezarabiać@zarabiam.com
[email protected]


RE: Jaka poczta e-mail pod fikcyjne konta na fb? - WojciechMatula - 22-02-2017 09:48

Na zagranicznych forach można kupić konta zweryfikowane telefonicznie


RE: Jaka poczta e-mail pod fikcyjne konta na fb? - Hopekk94 - 22-02-2017 09:52

Ja robie na interii i dopuki nie dzialam szybko to sie trzymaja


RE: Jaka poczta e-mail pod fikcyjne konta na fb? - helix - 22-02-2017 10:02

A jak macie jakieś inne poczty najlepiej bez potwierdzenia to pisać tu a to jest nie wiedziałem.


RE: Jaka poczta e-mail pod fikcyjne konta na fb? - Artur.M - 23-02-2017 10:30

O2, interia i onet (chociaż ostatnio były jakieś zmiany) Wink


RE: Jaka poczta e-mail pod fikcyjne konta na fb? - dazy19 - 23-02-2017 11:21

Na onecie zawsze bez problemu z kontami chyba ze sie przegnie ze spamem Smile