Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykonam stronę www i dodanie znajomych na konto fb i też programuję? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wykonam stronę www i dodanie znajomych na konto fb i też programuję? (/Temat-Wykonam-strone-www-i-dodanie-znajomych-na-konto-fb-i-tez-programuje-144548)



Wykonam stronę www i dodanie znajomych na konto fb i też programuję? - helix - 21-02-2017 15:03

Mogę wykonać za niewielkie pieniądze dodać znajomych na twoje konto fb i mogę wykonać stronę www i też mogę zaprogramować jakiś program .Cena do uzgodnienia i płatność paypal ,bitcoin.Pisać na pw.[/size][/font]


RE: Wykonam stronę www i dodanie znajomych na konto fb i też programuję? - antykt - 22-02-2017 23:18

jestem zainteresowany stroną daj numer gg


RE: Wykonam stronę www i dodanie znajomych na konto fb i też programuję? - gege17 - 23-02-2017 19:22

A dodajesz ludzi do grup?


RE: Wykonam stronę www i dodanie znajomych na konto fb i też programuję? - precell - 23-02-2017 21:54

@helix
Czegoś tu nie rozumiem, przecież Ty nawet nie wiesz jak zrobić rozwijane menu na WP ;-)


Wykonam stronę www i dodanie znajomych na konto fb i też programuję? - Coristo - 04-10-2017 20:02

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.