Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na naturalnym fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Zarabianie na naturalnym fanpage (/Temat-Zarabianie-na-naturalnym-fanpage-144543)



Zarabianie na naturalnym fanpage - zwierzaki - 21-02-2017 13:35

Witam, niedawno stworzyłem fanpage, który w sumie nie miał na celu zarabianie pieniędzy tylko po prostu robie to bo lubie, aktualnie mam ok 1500(strona założona 2 tyg temu) lajków, rośnie dość szybko- jeszcze tydzień temu było ok 900-100. Fanów wszystkich mam naturalnych, żadnych botów nie używałem itp itp, przy postach mam nawet do 150 lajków, co jest chyba dużo jak na tylko 1500 fanów. Ludzie ogolnie propsują to co robie i mam taki plan, żeby po prostu za jakiś czas do postów na końcu(oczywiście normalny post) jako dodatek wrzucać link do adfly i oznajmić jaka jest sytuacja, że mogę troche zarobić przez to, ale do niczego nie zmuszam, wiadome, ale mniejsza z tym. Jaki skracacz linków mogę wrzucać na fb raz dziennie lub raz na 2 dni tak żeby FB mi tego nie usunął i czerpał z tego korzyści? Tak w ogóle, to jak zrobić tak jak np. mają więksi youtuberzy, że po wejściu w skróconego linka nie wyświetla się żadna reklama ? ;p


RE: Zarabianie na naturalnym fanpage - seba274 - 21-02-2017 14:10

Tak szczerze to zarabianie poprzez "proszenie" fanów by weszli w jakiś link skrócony to jest nie wypał. tylko stracisz fanów moim zdaniem.
Może spróbuj jakiś sklep z koszulkami albo powiększ fp do około 10k i postaw stronę.


RE: Zarabianie na naturalnym fanpage - zwierzaki - 21-02-2017 14:29

sklep z koszulkami tez mam w planach Wink ale nie mam zamiaru prosic, tylko bede dodawal na koncu jakas ciekawostke odnosnie posta, tylko pierw oczywiscie uprzedze, ze wejscie dobrowolne, a ja na tym zarobie. Jak dla mnie to jest uczciwe i normalne, dlatego pytam jakiego skracacza linkow uzywac? no i oczywiscie zaczac myslec o zarabianiu mam zamiar dopiero gdy liczba lajow bedzie oscylowala w granicach 10k


RE: Zarabianie na naturalnym fanpage - Hopekk94 - 21-02-2017 16:43

daawno temu probowalem skroconych linkow na FP i powiem Ci ze strasznie to obcina zasieg


RE: Zarabianie na naturalnym fanpage - geraxon - 21-02-2017 16:59

Skracacza nie próbuj, zarobisz grosze, nawet na wypłatę nie uzbierasz a tylko ludzi zrazisz. Spróbuj jakieś fajne koszulki np na cupsell


RE: Zarabianie na naturalnym fanpage - zwierzaki - 21-02-2017 19:29

ale przeciez tyle ludzi tak robi, 1000 wyswietlen to ok 3 dolary, majac 10 000 fanow powiedzmy wejdzie nawet w te linki 1000 ludu dziennie to i tak jest 10 ziko dziennie- zawsze coś. Jeśli nie to, to oprócz tych koszulek jakie są opcje? W sumie i tak nalegałbym na przedstawienie jak sprawa ma się z skracaniem linków, a tym, żeby facebook ich nie blokował czy coś w ten deseń Wink Zrozumcie tez, ze te skrocone linki w zadnym wypadku nie zmienia sposobu prowadzenia fanpejdza, beda one na samym konciu po dodaniu tresci ktora dodaje teraz ;D tak w ogole to moja tematyka fanpage jest humorystyczno-wulgarna, czy to w czyms przeszkadza jesli chodzi o pozniejsze mozliwosci zarobku? Big Grin dosyc wulgarna- nie chodzi o jpp kurwa ja pierdole tylko po prostu posty humorystyczno-wulgarne Big Grin


RE: Zarabianie na naturalnym fanpage - geraxon - 21-02-2017 23:50

Jeśli chcesz możesz spróbować postawić własny skracacz, jest o tym sporo tematów na forum. Weź tylko pod uwagę, że tak jak podałeś przykładowo: 1000 wejść przy 10 000 fanów daje współczynnik konwersji na poziomie 10%, to dość sporo, szczególnie dla "świeżego" fanpage. Zauważ też, że ludzie stosunkowo rzadko wychodzą z fanpage na zewnętrze strony (podpięte pod skracacz szczególnie). Moim zdaniem, i jest to tylko moje spostrzeżenie, nie musisz go podzielać ale myślę, że warto je przeanalizować, mając publikę, która zapewni Ci ten 10%-owy współczynnik wejść to chyba lepiej zainwestować we własną stronę na której będziesz umieszczał swoje treści i ewentualne reklamy itd. A jeśli umieszczane przez Ciebie treści przypadną do gustu, to kto wie, może własna strona przerośnie popularnością facebookowy fanpage, a to dawało by dużo większe możliwości dalszego rozwoju.


RE: Zarabianie na naturalnym fanpage - zwierzaki - 22-02-2017 13:54

to jest dosc sporo, racja i wiem, ze malo osob wchodzi w te linki, ale zawsze cos, wiec nawet jesli bylo by te 20-30 dolarow z tego miesiecznie to zawsze cos, wiadome, ze normalnie trzeba pracowac zeby miec kase ktora pozwoli normalnie zyc, chodzi mi tutaj o taie mozliwosci dorobienia, nawet te 100zl ;p co do strony to nie mam pojecia jak sie za to zabrac i nie chce robic cos takiego ze wrzucac do postow link na strone bo to gowno i ludzie beda uciekac, chce po prostu ewentualnie zrobic sklepik, a na pewno probowac z tymi skracaczami, wiec kto moglby mi w koncu napisac jakiego skracacza uzywac zeby bylo najlepiej? i jeszcze jedno, jeden post na dwa dni, czyli w ciagu 48h, nawet jesli MALO ludzi wchodzi w linki zewnetrzne, to mytsle, ze przy 10+ tysiacach lajkow spokojnie wejdzie te nimimum 500-1000 osob, wiec ta stowka miesiecznie jest, a zwlaszcza jesli ludzie propsuja to co robie to tym bardziej beda wchodzic ;P no to teraz prosze niech ktos mi napisze jak to jest z tymi skracaczami i jaiego uzywac, strona ma teraz ok 1800 lajkow, wiec przyrost dosc szybki, ale i tak te 10k bedzie minimum pewnie za 2 tyg, ale chcialbym juz wszystko wiedziec i miec wszystko zaplanowane Tongue wiadome, ze przy 10k to moze zarobie z 15 dolarow na miesiac, ale przy 20 k juz ponad 20 pewnie itd itp a przewiduje, ze fanpage bedzie rosl i rosl i nie ma gornej granicy ;d