Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Nadawanie rangi - "Tutor" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Nadawanie rangi - "Tutor" (/Temat-Zamkniety-Nadawanie-rangi-Tutor-14454)

Strony: 1 2


[Zamknięty]Nadawanie rangi - "Tutor" - Wojtas100 - 02-10-2010 19:50

Tutor - jest to osoba pomocna ,aktywna, uprzejma , poświęcająca dużo czasu na forum.

Otóż napisałem ten temat ,bo zauważyłem ,że kilku osobą nie podoba się obecny wybór "tutora".

Od razu zaznaczam ,że obecni tutorzy są dobrzy i wywiązują się ze swoich obobiązków.

Cytat:Jakie korzyści z bycia Tutorem?
*Wyróżniająca się ranga/grupa na forum
*Inny kolorek nicka
*Możliwość proponowania tekstów do newsów
*Prestiż i Szacunek
*Dostęp do systemu warnów
*Możliwość wręczania reputacji o sile 2 punktów
*Prawo do podawania ref linków w dziale "zarabianie w internecie"
*DOSTĘP DO SPECJALNEGO DZIAŁU LFE !

To jest to co zyskuje tutor.

Cytat:Jak zostać Tutorem?
Należy mieć napisane co najmniej "mądrych" 100 postów.
Pisać rozgarnięte i bogate merytorycznie posty, być aktywnym na forum,
pomagać użytkownikom, być dla nich przykładem. Poradniki, filmy, staż, działania przyczyniające się dla dobra forum, również są brane pod uwagę !

A to są jego wymagania.

Teraz jest on wybierany przez administrację forum (chyba).
Ale nie administracji ma pomagać prawda?

Więc mój pomysł jest taki:

1. Podania są składane tak jak do tej pory.
2. Gdy zwolni się miejsce lub będzie potrzeba osoby na to stanowisko to Administracja wybiera najbardziej pasujące osoby.
3. Robią oni ankietę (i tu do wyboru)
a) W "STREFIE LFE" (wtedy głosowac mogliby tylko niektórzy z forum)
b)lub w dziale do ankiet
4. Osoba ,która miałaby więcej głosów po jeszcze rozmowie administracji zostawałaby tutorem.


Osobiście wolałbym głosowanie w strefie lfe ,bo tam nie byłoby możliwości oszustwa.

Dlaczego tak?
Bo liczy się również zdanie forumowiczów.

Nie zakładam ,że wszystkim pomysł się spodoba.


RE: Nadawanie rangi - "Tutor" - Boonys - 02-10-2010 20:21

Mi tam się podoba,jestem w 100% na tak.Oby więcej takich pomysłów ;x
Głosowanie powinno być w strefie lfe,bo ktoś może poprosić kumpli żeby zrobili konto tylko po to żeby zagłosowali ;o


RE: Nadawanie rangi - "Tutor" - Admin - 02-10-2010 20:22

Wybacz, jednak rekrutacje przeprowadzam osobiscie, ewentualnie wspierając się opiniami ekipy forum. Nigdy nie wybieram "kumpli", a doskonale wiem, że to co piszesz mijało by się z celem.

Nie będę się rozpisywał, odrzucam.


RE: Nadawanie rangi - "Tutor" - Killer - 02-10-2010 20:27

Smieszny temat, niezla samowolka by byla - jakes neosy by zostały tutorami. Gdyby niektorzy przeniesli kombinowanie na aktywnosc to znacznie lepiej by im to wyszlo.


RE: Nadawanie rangi - "Tutor" - MareKSG - 02-10-2010 21:28

Wg. mnie tutorzy są zbędni na forum, tym bardziej że 80% z nich na niego nie zasługuje... Takie jest moje zdanie.


RE: Nadawanie rangi - "Tutor" - Alcor - 03-10-2010 09:14

(02-10-2010 21:28)MareKSG napisał(a):  Wg. mnie tutorzy są zbędni na forum, tym bardziej że 80% z nich na niego nie zasługuje... Takie jest moje zdanie.

Jeżeli są tutorami to widocznie na to zasługują, ponieważ Banan wybrał te osoby. Tutor to jest taki jakby przed-moderator, wtedy widzi się czy dana osoba wywiązuje się z obowiązków i czy nadaję się na moderatora, więc ranga tutora jest jak najbardziej wskazana.


RE: Nadawanie rangi - "Tutor" - Czarny767 - 03-10-2010 09:21

Bez sensu temat. Smile
Tak jak powiedział Killer

(02-10-2010 20:27)Killer napisał(a):  Smieszny temat, niezla samowolka by byla - jakes neosy by zostały tutorami.
,dokładnie użytkownicy tworzyli by "fake" konta i głosowali w ankiecie. I co potem? Banan będzie patrzył na ankietę?
Stanowcze NIE!
Obecna metoda jest dobra.


RE: Nadawanie rangi - "Tutor" - Daminn - 03-10-2010 10:14

Admin, Killer
x2


RE: Nadawanie rangi - "Tutor" - paskur - 03-10-2010 10:52

Przecież Admin + ekipa lepiej osądzą kto ma być tutorem niż użytkownicy mniej obecni na forum itp.

"Dlaczego tak?
Bo liczy się również zdanie forumowiczów."

Wydaje mi się, że nikt nie broni powiedzieć adminowi, żeby kogoś zauważył bo jest bardzo pomocny i tak dalej...

Ten post chyba już po fakcie, ale mam nadzieję, że po naszych wypowiedziach zgodziłeś się z naszym zdaniem, jeśli nie to możemy wymienić argumenty na pm, jeśli jeszcze masz coś na myśli.


RE: Nadawanie rangi - "Tutor" - Yanke$ - 04-10-2010 19:37

To głównie Banan wybiera tutora Big Grin A jak ktoś już to wcześniej wspomniał Tutor to tak jakby 'okres próbny' więc uważam, że powinno zostać, jak jest Smile