Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie szybko zarabia się Bitcoin bez inwestycji? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Gdzie szybko zarabia się Bitcoin bez inwestycji? (/Temat-Gdzie-szybko-zarabia-sie-Bitcoin-bez-inwestycji-144475)

Strony: 1 2 3 4


RE: Gdzie szybko zarabia się Bitcoin bez inwestycji? - TheBot - 02-06-2017 16:36

(02-06-2017 05:15)mtzarek1 napisał(a):  Osobiście polecam tą stronę. Na stronie jest możliwość skorzystania z faucetu który daje możliwość zwiększenia wartości nagrody poprzez ilość dni spędzonych na stronie(nie trzeba się codziennie logować, liczą się dni od zarejestrowania), napisanie wiadomości na czacie, zarobek z refów, zainwestowanie waluty oraz ilość postawionych bitcoinów. Dla rozjaśnienia: minimalny poziom to 0, który daje 500 satoshi i można skorzystać z faucetu tylko 10 razy dziennie, a maksymalny poziom to 35 i daje on 20500 satoshi 60 razy na dobę. Mam aktualnie 6 poziom co przekłada się na 2450 satoshi i mogę z niego skorzystać 21 razy. Jedynym minusem strony jest to że wypłata jest dopiero od 0.002BTC. Na stronie jest 7 gier: kości, maszyny, blackjack, ruletka, video poker, plinko oraz lotto. Co miesiąc dla osób z największą ilością postawionych BTC jest nagroda:

1 miejsce - 0,5 BTC
2 miejsce - 0,2BTC
3 miejsce - 0,1 BTC
4 miejsce - 0,05BTC

Jednak polecam. Moim zdanie to jedna z lepszych tego typu stron.

O ile mi wiadomo , to chyba Ci nie wolno jeszcze rzucać reffami ??Smile


RE: Gdzie szybko zarabia się Bitcoin bez inwestycji? - mtzarek1 - 02-06-2017 17:17

(02-06-2017 16:36)TheBot napisał(a):  
(02-06-2017 05:15)mtzarek1 napisał(a):  Osobiście polecam tą stronę. Na stronie jest możliwość skorzystania z faucetu który daje możliwość zwiększenia wartości nagrody poprzez ilość dni spędzonych na stronie(nie trzeba się codziennie logować, liczą się dni od zarejestrowania), napisanie wiadomości na czacie, zarobek z refów, zainwestowanie waluty oraz ilość postawionych bitcoinów. Dla rozjaśnienia: minimalny poziom to 0, który daje 500 satoshi i można skorzystać z faucetu tylko 10 razy dziennie, a maksymalny poziom to 35 i daje on 20500 satoshi 60 razy na dobę. Mam aktualnie 6 poziom co przekłada się na 2450 satoshi i mogę z niego skorzystać 21 razy. Jedynym minusem strony jest to że wypłata jest dopiero od 0.002BTC. Na stronie jest 7 gier: kości, maszyny, blackjack, ruletka, video poker, plinko oraz lotto. Co miesiąc dla osób z największą ilością postawionych BTC jest nagroda:

1 miejsce - 0,5 BTC
2 miejsce - 0,2BTC
3 miejsce - 0,1 BTC
4 miejsce - 0,05BTC

Jednak polecam. Moim zdanie to jedna z lepszych tego typu stron.

O ile mi wiadomo , to chyba Ci nie wolno jeszcze rzucać reffami ??Smile

Panie znawco radzę się zapoznać z regulaminem a konkretnie pkt.1 podpunkt j) i tyle w temacie. Możesz się jedynie przyczepić że nie umieściłem czystego linku tyle że ja tu nie reklamuje strony we własnym temacie tylko udzielam odpowiedzi na pytanie autora, który zezwolił na podawanie refów.


RE: Gdzie szybko zarabia się Bitcoin bez inwestycji? - kubagrzybowski - 02-06-2017 22:00

@mtzarek1 sam przeczytaj ten regulamin bo aż razi


RE: Gdzie szybko zarabia się Bitcoin bez inwestycji? - mtzarek1 - 03-06-2017 03:36

(02-06-2017 22:00)kubagrzybowski napisał(a):  @mtzarek1 sam przeczytaj ten regulamin bo aż razi

Chodzi ci tylko o to że nie ma czystego linku?

PS. Mało się udzielam na forum. Nie mam wprawy


RE: Gdzie szybko zarabia się Bitcoin bez inwestycji? - aero2 - 13-07-2017 12:49

Odświeżam, ktoś coś poleci, żeby w jeden dzień uzbierać Bitcoin i wypłacić od razu na portfel?Smile


RE: Gdzie szybko zarabia się Bitcoin bez inwestycji? - Zultrasowany - 21-08-2017 16:23

Ile dziennie z tego crypto można wyciągnąć?


RE: Gdzie szybko zarabia się Bitcoin bez inwestycji? - SmigolMarek - 21-08-2017 18:36

Jadąc na kranach od rana do wieczora non-stop można z 0,5$ w BTC uzbierać


RE: Gdzie szybko zarabia się Bitcoin bez inwestycji? - Differrus - 21-08-2017 20:59

Polecam uzbierać koło 10$ i spróbować własnych sił na giełdzie Smile
Szczególnie polecam Bitmexa z racji ujemnych prowizji dla tworzących oferty(czyli kupująca osoba ci płaci) oraz dźwigni do 100x, która daje szanse na spory zarobek przy małej inwestycji(oczywiście niesie za sobą ryzyko straty).

Co do początków myślę, że nie są jakieś super trudne. Samemu niedawno zaczałem grać, i wyciągam jakieś 70-80% zysku tygodniowo(na dźwigni 3x) siedząc max 2-3h dziennie na giełdzie.


RE: Gdzie szybko zarabia się Bitcoin bez inwestycji? - wrzochal11 - 22-08-2017 11:04

(21-08-2017 18:36)SmigolMarek napisał(a):  Jadąc na kranach od rana do wieczora non-stop można z 0,5$ w BTC uzbierać

Czyli za dużo to nie jest. Bez siatki poleconych przyzwoitych pieniędzy się tu nie zarobi. Lepiej zająć się czymś innym..


RE: Gdzie szybko zarabia się Bitcoin bez inwestycji? - mattxx - 22-08-2017 11:15

(22-08-2017 11:04)wrzochal11 napisał(a):  
(21-08-2017 18:36)SmigolMarek napisał(a):  Jadąc na kranach od rana do wieczora non-stop można z 0,5$ w BTC uzbierać

Czyli za dużo to nie jest. Bez siatki poleconych przyzwoitych pieniędzy się tu nie zarobi. Lepiej zająć się czymś innym..

Nie liczcie, że na kranikach zarobicie nie wiadomo ile. Trochę pokapie i tyle. Moim zdaniem szkoda czasu.