Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czym sugerujecię się w opcjach binarnych ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Czym sugerujecię się w opcjach binarnych ? (/Temat-Czym-sugerujecie-sie-w-opcjach-binarnych-144472)



Czym sugerujecię się w opcjach binarnych ? - b_ek - 19-02-2017 21:57

Witam, chciałbym zaczerpnąć waszych opinii czym sugerujecie się w OB Smile
Z moich spostrzeżeń wynika, że grając opcje 60 sec nie jesteśmy w stanie dokładnie przewidzieć jaka zachowa się cena, żadna strategia także nie będzie w stanie powiedzieć w 100 % , że cena spadnie lub wzrośnie, także opcje zawierane na 5 minut są takie same jak 60 sec - nieprzewidywalne.

Grając i sprawdzając różne strategie od Prince Action do wskaźników RSI, CCI i innych nie byłem nigdy na plus. być może słabo mam to opanowane ale żadne linie RSI CCI nie biorą znaczącego udziału na giełdach.

Według mnie najbezpieczniejszą transakcję można zawrzeć po danych ekonomicznych, nie w czasie trwania lecz po. Wystąpienia ważnych osób jak np. Dyrektor FED - Yallen, ostatnio podczas wypowiedzi zapowiedziała wzrosty dolara i przez 2godz dolar umacniał się.

Czekam na wasze opinie dotyczące zawierania transakcji. Co w swoich strategiach uwzględniacie, co bierzecie pod uwagę ?


RE: Czym sugerujecię się w opcjach binarnych ? - Arczi1170 - 21-02-2017 23:55

(19-02-2017 21:57)b_ek napisał(a):  Witam, chciałbym zaczerpnąć waszych opinii czym sugerujecie się w OB Smile
Z moich spostrzeżeń wynika, że grając opcje 60 sec nie jesteśmy w stanie dokładnie przewidzieć jaka zachowa się cena, żadna strategia także nie będzie w stanie powiedzieć w 100 % , że cena spadnie lub wzrośnie, także opcje zawierane na 5 minut są takie same jak 60 sec - nieprzewidywalne.

Grając i sprawdzając różne strategie od Prince Action do wskaźników RSI, CCI i innych nie byłem nigdy na plus. być może słabo mam to opanowane ale żadne linie RSI CCI nie biorą znaczącego udziału na giełdach.

Według mnie najbezpieczniejszą transakcję można zawrzeć po danych ekonomicznych, nie w czasie trwania lecz po. Wystąpienia ważnych osób jak np. Dyrektor FED - Yallen, ostatnio podczas wypowiedzi zapowiedziała wzrosty dolara i przez 2godz dolar umacniał się.

Czekam na wasze opinie dotyczące zawierania transakcji. Co w swoich strategiach uwzględniacie, co bierzecie pod uwagę ?

Czesc, najważniejsze czego musisz sie nauczyc to zagrywać opcje z kierunkiem w jakim porusza się trend a najlepszym mometem jest korekta, jeżeli cena nie przebiła ostatniej korekty. Myślę że wiesz o co chodzi Smile. Musisz byc cierpliwy w dobieraniu wykresów i czasem lepiej poświęcić czas na obserwację rynku a nie obserwować i dopatrywać która strategia lepsza, który wskaźnik lepiej działa. Tak jest przynajmniej moja opinia Smile


RE: Czym sugerujecię się w opcjach binarnych ? - pies333 - 22-02-2017 12:49

ja gram z sygnałów od specjalistów bo sam nie mam czasu. Czasem zagram coś swojego jak mocno wybije kurs w góre lub w dół, chociaz wiem ze to bez sensu. Ogólnie profity z sygnałów są spoko ale też często są słabsze dni tych co je podają...

aha i nigdy nie bedziesz wiedziałna 100 % w któym kierunku pójdzie kurs, chyba że jesteś finanasjerą co ma ogromne kwoty i ma na niego wpływ. Ale wtedy nie grasz na OB Big Grin


RE: Czym sugerujecię się w opcjach binarnych ? - menustart - 27-02-2017 02:38

Gdzie znajdę darmowe takie sygnały?


RE: Czym sugerujecię się w opcjach binarnych ? - Makabrycy - 27-02-2017 09:38

pamiętac trzeba ze to cena kreuje wykres nie odwrotnie, używane wskaxniki sa tylko pomocą w kwesti wróźenia w którym kierunku podązy owa cena, wg mnei i m mniej bałąganu na wykresie tym czytelniej i lepiej siepracuje. ja uzywam bb20,2.5 RSI 3 (96/4) i dodatkowo MACD 2/9/5. i tyle gram na opcjach 5 i 15 minutowych.


RE: Czym sugerujecię się w opcjach binarnych ? - MaLiN - 27-02-2017 12:38

(27-02-2017 02:38)menustart napisał(a):  Gdzie znajdę darmowe takie sygnały?

Czasami oferują je po prostu brokerzy, lecz to taki temat rzeka.


RE: Czym sugerujecię się w opcjach binarnych ? - Makabrycy - 27-02-2017 12:54

lepiej poćwicz na koncie demo, potem przehulaj ze 2 małe depozyty real .. Smile potem już będzie coraz lepiej Smile nie warto brać sygnałów Smile lepiej poszukaj se na branżowym forum coś ala mentora Smile na zdrowie ci to wyjdzie Smile


RE: Czym sugerujecię się w opcjach binarnych ? - Artur Kusmierek - 27-02-2017 19:57

Ewentualnie przed depozytem możesz jeszcze skorzystać z darmowego bonusa bez depozytu, ale śpiesz się bo jeszcze niedawno było 3 brokerów którzy oferowali taki bonus, a teraz został już chyba tylko Ayrex. Tylko że bonus musisz obrócić 30 razy przed wypłatą - jak Ci się uda to jesteś gotowy na większe stawki Big Grin