Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! (/Temat-Zarabiaj-3-dziennie-poswiecajac-kilka-minut-na-TwitchFollows-144458)



RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - star4x5 - 27-10-2018 17:29

Zgadzam się z tobą snajper520. Może bota i frytki ? Smile


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - dexter2 - 28-10-2018 16:39

Ludki czekam na kase już 5dni ile idzie pierwszy przelew


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - bugibugi - 28-10-2018 17:02

Słabo strasznie na tej stornie w 24h 5 akcji tylko z takim zbieraniem na minimum to masakra :/


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - skylones - 28-10-2018 17:40

Właśnie! Bez bota to zarobki są śmieszne, a kochane TwitchFollows ma jakiś problem do botów. Nie ma to praktycznie żadnej różnicy, bo użytkownik i tak dostanie followa i tak.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - star4x5 - 28-10-2018 18:26

(28-10-2018 17:40)skylones napisał(a):  Właśnie! Bez bota to zarobki są śmieszne, a kochane TwitchFollows ma jakiś problem do botów. Nie ma to praktycznie żadnej różnicy, bo użytkownik i tak dostanie followa i tak.

Cóż za oglądanie ciągłe bez przerwy np. na takiej stronie jak air-rewards też banują. A tłumaczą to tym, że system wykrywa takie coś jako bot i każą robić przerwy między filmikami o.O.

Dexter cierpliwości kasa Ci dojdzie.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - skylones - 29-10-2018 17:42

(28-10-2018 18:26)star4x5 napisał(a):  
(28-10-2018 17:40)skylones napisał(a):  Właśnie! Bez bota to zarobki są śmieszne, a kochane TwitchFollows ma jakiś problem do botów. Nie ma to praktycznie żadnej różnicy, bo użytkownik i tak dostanie followa i tak.

Cóż za oglądanie ciągłe bez przerwy np. na takiej stronie jak air-rewards też banują. A tłumaczą to tym, że system wykrywa takie coś jako bot i każą robić przerwy między filmikami o.O.

Dexter cierpliwości kasa Ci dojdzie.

Moim zdaniem ten air-rewards to jakaś sciema. W moim przypadku nie odpowiadali na support i nic nie robili z filmami, które uploadowałem.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - brovvaro - 29-10-2018 23:49

Dziś dostałem bana na wszystkie konta za multiple accounts. Z większości ostatnie wypłaty doszły już na paypal, ale na jedynm koncie niestety nie doszło oraz na jeszcze jednym miałem 18k. Troche ból, ale to koniec mojej przygody z tą stroną. Wyszedłem na proficie około 1100zł więc polecam się w to bawić, ale z głową, ja w sumie mógłbym kupić nowe premki, ale nie chce mi się, szkoda mi mojej lokalnej maszyny i czasu na konfiguracje.

Ogólnie wpadłem tym, że miałem skonfigurowany jeden VPN o różnych adresach na każdą przeglądarkę inny, lecz po prostu usługa VPN przestała działać, albo sie zwiesiła sam nie wiem i pobrało na wszystkie mój prawdziwy publiczny adres. Zanim się zorientowałem, zdążyłem zlecić jedną wypłąte i wtedy bach.

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania odnośnie jak nie dostać bana to chętnie odpowiem.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - heycrey - 30-10-2018 00:03

Nie boisz się, że cofną Ci wszystkie wypłaty?
Ja też dziś z banikiem


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Konrath - 30-10-2018 00:14

(29-10-2018 23:49)brovvaro napisał(a):  Dziś dostałem bana na wszystkie konta za multiple accounts. Z większości ostatnie wypłaty doszły już na paypal, ale na jedynm koncie niestety nie doszło oraz na jeszcze jednym miałem 18k. Troche ból, ale to koniec mojej przygody z tą stroną. Wyszedłem na proficie około 1100zł więc polecam się w to bawić, ale z głową, ja w sumie mógłbym kupić nowe premki, ale nie chce mi się, szkoda mi mojej lokalnej maszyny i czasu na konfiguracje.

Ogólnie wpadłem tym, że miałem skonfigurowany jeden VPN o różnych adresach na każdą przeglądarkę inny, lecz po prostu usługa VPN przestała działać, albo sie zwiesiła sam nie wiem i pobrało na wszystkie mój prawdziwy publiczny adres. Zanim się zorientowałem, zdążyłem zlecić jedną wypłąte i wtedy bach.

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania odnośnie jak nie dostać bana to chętnie odpowiem.

Mam kilka pytań:

1. Cofnęło ci wypłaty?

2. Używałeś wielu maili przypisanych do konta PayPal czy tylko jednego?

3. Banują tylko za multikonta czy też za botowanie na jednym koncie?

4. Ile czasu się trzymałeś odkąd zaczęli banować?


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - TheJerremi - 30-10-2018 07:34

Jakby kogoś interesowało to dostałem dzisiaj pełny zwrot Wink