Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! (/Temat-Zarabiaj-3-dziennie-poswiecajac-kilka-minut-na-TwitchFollows-144458)



RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - chmiel2001 - 25-10-2018 10:46

3 dni czekałem
[Obrazek: 1.jpg]


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - krychap - 25-10-2018 19:17

4 dni czekania i przelew doszedł


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - brovvaro - 25-10-2018 21:00

Ja nie wiem za co wy te bany dostaliście, znowu mi wypłata doszła, a już myślałem że bana dostane bo dużo osob z botami dostało.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Thinro - 26-10-2018 01:13

(25-10-2018 10:46)chmiel2001 napisał(a):  3 dni czekałem
[Obrazek: 1.jpg]

Wcześniej pisałeś że odzyskałeś premki przez roszczenie więc musiałeś dostać bana, a teraz wstawiasz dowód wypłaty, założyłeś nowe konto i dodałeś ten sam paypal czy jak?


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - chmiel2001 - 26-10-2018 09:16

Cytat:Wcześniej pisałeś że odzyskałeś premki przez roszczenie więc musiałeś dostać bana, a teraz wstawiasz dowód wypłaty, założyłeś nowe konto i dodałeś ten sam paypal czy jak?

Jedno multikonto mi poleciało tylko ;D



(25-10-2018 21:00)brovvaro napisał(a):  Ja nie wiem za co wy te bany dostaliście, znowu mi wypłata doszła, a już myślałem że bana dostane bo dużo osob z botami dostało.

Z tym mam jedną tezę, mianowicie jeśli multikonto było "stare" przed 1 września (randomowa data) i miało wszystkie wypłaty, to tak jakby przy pierwszej wypłacie zostało "zweryfikowane". Następne wypłaty lecą z automatu bez weryfikacji.

Jeśli multi było po 1 września (randomowa data), to oni każde konto przy pierwszej wypłacie weryfikują i jak sprawdzą, wyjdzie im coś nie ok to BENC ;D


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - stolar7 - 26-10-2018 11:20

(26-10-2018 09:16)chmiel2001 napisał(a):  Z tym mam jedną tezę, mianowicie jeśli multikonto było "stare" przed 1 września (randomowa data) i miało wszystkie wypłaty, to tak jakby przy pierwszej wypłacie zostało "zweryfikowane". Następne wypłaty lecą z automatu bez weryfikacji.

Jeśli multi było po 1 września (randomowa data), to oni każde konto przy pierwszej wypłacie weryfikują i jak sprawdzą, wyjdzie im coś nie ok to BENC ;D

Jest to bardzo możliwe, nawet nie tylko w przypadku multikont. Mam pojedyncze konto od kwietnia, lecę na wtyczkach do chrome'a. Dostałem jedynie bana na IP, teraz działam po VPN i śmiga, wypłata wczoraj doszła. Natomiast kumplowi to poleciłem jakoś w sierpniu, używał tych samych metod co ja i przy próbie pierwszej wypłaty już poleciał całkowity ban.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Doorm - 26-10-2018 15:10

Moi mili ogromne pytanie. Dorobiłęm się wypłaty ale nie mam informacji na jaki mail poszła wypłata paypal. Gdzieś mogę to sprawdzić, czy zmienić? Bo rejestrację mam na innym mailu jak paypal i wpłacałem premium z tego drugiego.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - pawlosek - 26-10-2018 21:48

Ja dzisiaj dostałem pozytywną odpowiedź ze sporu na PP i 9.99$ za premkę zwrócone Smile


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - nik5pl - 27-10-2018 16:51

ma ktoś bota?


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - snajper520 - 27-10-2018 17:16

(27-10-2018 16:51)nik5pl napisał(a):  ma ktoś bota?

Ja nie mogę już po prostu tego czytać....