Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! (/Temat-Zarabiaj-3-dziennie-poswiecajac-kilka-minut-na-TwitchFollows-144458)



RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - TheJerremi - 03-10-2018 12:26

Nawet kilka xD


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - brovvaro - 03-10-2018 22:02

Ale multikonto osobne do zarabiania czy multikonto z refa?

Ja mam kilka multikont i wszystko działa, tydzień temu zleciłem wypłate i doszła więc chyba wszystko git.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - freaky11 - 04-10-2018 07:37

Podaj mi sens refa na tej stronie Big Grin


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - maxiu170 - 04-10-2018 07:58

Brak sensu absolutny Big Grin tak bym już sieć dawno budował Big Grin


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Arivi - 04-10-2018 18:27

(03-10-2018 12:26)TheJerremi napisał(a):  Nawet kilka xD


A wypłacałeś lub zlecałeś jakąś wypłatę na multikonto czy nie zdążyłeś?

(03-10-2018 22:02)brovvaro napisał(a):  Ale multikonto osobne do zarabiania czy multikonto z refa?

Ja mam kilka multikont i wszystko działa, tydzień temu zleciłem wypłate i doszła więc chyba wszystko git.

Zastanawiam się czy bany aby na pewno są za boty. Może dopiero przy próbie zlecenia wypłaty z multikonta dostaje się bana.
Jeżeli za boty to trochę lipa, że mogę sobie od tak napisać, że jechałeś na bocie i zabrać całą kasę z pp.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - TheJerremi - 04-10-2018 20:04

Dopiero po próbie wypłaty poszła banicja.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Gawronix - 05-10-2018 06:56

Ktoś tutaj prosił o spróbowanie, także poprosiłem o to kolegę który wyłapał banicje ( nadal nie wiem czemu dostał bana, miał tylko jedno konto i nie używał bota). Zażądał na pp zwrotu pieniędzy za premke. Za parę dni dostanę info czy coś z tego wyszło czy nie.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - mololel - 05-10-2018 16:02

Powiem wam że z tymi sporami dzieją się bardzo ciekawe rzeczy
Ogólnie w sprawie cofniętych wypłat dostałem taką wiadomość: "Zakończyliśmy badanie tej sprawy. Ze względu na nietypowe jej okoliczności postanowiliśmy zwrócić pieniądze kupującemu bez obciążania Cię jakimikolwiek kosztami."
A jeśli chodzi o zwrot pieniędzy za zakup premium to dostałem dwie różne wiadomości jedną z nich to: "Zakończyliśmy badanie tej sprawy i niestety nie możemy rozstrzygnąć jej na Twoją korzyść.

Z naszych ustaleń wynika, że sprzedający wystarczająco dokładnie opisał towar."
Ale również taką: Zakończyliśmy badanie sprawy i rozstrzygnęliśmy ją na Twoją korzyść. Ze względu na szczególne okoliczności sprawy serwis PayPal zwróci Ci pieniądze, nie obciążając przy tym sprzedającego żadnymi kosztami. Otrzymasz zwrot pieniędzy w kwocie 9,99 USD. Uznanie powinno się pojawić na Twoim koncie PayPal maksymalnie w ciągu 5 dni roboczych. Jeśli transakcja została opłacona z Twojej karty kredytowej, pieniądze zostaną zwrócone na tę kartę. Zwrot pieniędzy pojawi się na wyciągu z Twojej karty kredytowej w ciągu 30 dni."


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - chmiel2001 - 05-10-2018 16:23

U mnie jeden spór z automatu został cofnięty przez PayPal bo się pomylił w sumie o 0,01 USD xD


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - TheJerremi - 05-10-2018 16:43

(05-10-2018 16:02)mololel napisał(a):  Z naszych ustaleń wynika, że sprzedający wystarczająco dokładnie opisał towar."
Ale również taką: Zakończyliśmy badanie sprawy i rozstrzygnęliśmy ją na Twoją korzyść. Ze względu na szczególne okoliczności sprawy serwis PayPal zwróci Ci pieniądze, nie obciążając przy tym sprzedającego żadnymi kosztami. Otrzymasz zwrot pieniędzy w kwocie 9,99 USD. Uznanie powinno się pojawić na Twoim koncie PayPal maksymalnie w ciągu 5 dni roboczych. Jeśli transakcja została opłacona z Twojej karty kredytowej, pieniądze zostaną zwrócone na tę kartę. Zwrot pieniędzy pojawi się na wyciągu z Twojej karty kredytowej w ciągu 30 dni."

A jaki powód dawałeś zakładania sporu i co tam wpisywałeś? Robiłeś też może od razu przekształcenie w rozszczenie?