Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! (/Temat-Zarabiaj-3-dziennie-poswiecajac-kilka-minut-na-TwitchFollows-144458)



RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Zmatus - 27-09-2018 23:25

Teraz tylko pytanie, czy zbanowane konta używały botów specjalnie napisanych, czy combo AutoRefresh + Lac + tabwrangler


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Thinro - 28-09-2018 03:06

U mnie 2 konta działają na dodatkach w chrome a nie na zewnętrznych programach i na razie bez bana. Ktoś tu sprzedaje bota więc może to za ten program ludzie dostali bana.

A tak w ogóle to przecież ludzie są na tej stronie po to aby zarobić, a nie pooglądać sobie kanały. Nie wiem czemu mają taką spinę o boty, co za różnica czy będę klikał ja osobiście czy bot tak samo mnie jak i bota to nie obchodzi i nie wiem po co tym co wykupują sobie wyświetlenia puste followy


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - pawlosek - 28-09-2018 05:11

(28-09-2018 03:06)Thinro napisał(a):  U mnie 2 konta działają na dodatkach w chrome a nie na zewnętrznych programach i na razie bez bana. Ktoś tu sprzedaje bota więc może to za ten program ludzie dostali bana.

Nope, ani jednego bana u mnie Tongue Czyli wychodzi na to, że losowo rozdali sobie bany beka


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - olesh - 28-09-2018 05:25

Ludzie i tak będą siedzieć. Te 1,5 roku temu kiedy nie było ofert viver i mało kto miał premium, a bot to był biały kruk również się siedziało i klikało ręcznie po 250 punktów dziennie. Lecz były wyższe stawki (50+) i niższy poziom wypłat. Siedzę na tej stronie od początku więc wiem że zawsze się znajdą chętni, jak nie tu to w Indiach.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Gawronix - 28-09-2018 06:35

Jak zrobić losowy czas odświeżania?


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - stolar7 - 28-09-2018 07:21

Za same wtyczki do chrome'a też potrafią zbanować losowo. Ze znajomym używaliśmy tej samej metody, on wyłapał bana, ja nie (zapewne jeszcze). Także póki co to jest chyba ich równie udana akcja jak te ostatnie z serwerami.


Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - KliXeR - 28-09-2018 07:28

U mnie 2 z 3 vps poleciało, znowu chyba akcja na zasadzie losowania. beka Jak by kogoś to interesowało to używałem bota opierającego się na tweetach z ich profilu.

Edit:Oczywiście na support też nie raczą odpowiedzieć.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - freaky11 - 28-09-2018 07:39

Zleciłem wypłatę, jak faktycznie zajęli się botami to powinni mi to anulować. Wydaje mi się że piszą tak chcąc zachęcić większe grono osób do kupna ich usług, a dla przykładu zbanowali kilka kont. Ciekawy jestem jak sprawa z refundem na paypalu, fajnie jakby ktoś tego spróbował Wink


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Frinks - 28-09-2018 18:11

Ile trzeba czekać na odpowiedz od supportu? ponieważ napisałem do nich wczoraj i jeszcze nie mam odpowiedzi.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - TheJerremi - 28-09-2018 18:20

Odpowiadają po ok. 3-5 dniach Tongue