Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! (/Temat-Zarabiaj-3-dziennie-poswiecajac-kilka-minut-na-TwitchFollows-144458)



RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - pawlosek - 25-09-2018 20:53

Może coś popsuli z view ofertami, follow oferty działają normalnie. Swoją drogą, jakoś masakrycznie dużo tych view offers, wpadają po kilkanaście na godzinę. Dziwne...

Edit: wchodząc na streamerów, którzy wykupują te viewsy i porównując ich historię kanału, wyświetlenia się nie zwiększają. Obstawiam błąd na Twitchfollows

No i ilość osób online też stała, coś im te liczenie ludu nie wychodzi Big Grin


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Thinro - 25-09-2018 21:36

Czyli problemów ze stroną ciąg dalszy, mam nadzieję że te bany to też błąd z ich strony Big Grin


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Joker7777 - 25-09-2018 22:26

Sądze że nie ma co srać w gacie. Tym bardziej że oni wystawiając ten komunikat że można odswiezac minimum co dwie minuty trochę tak jakby sami przyznali mozecie walić na botach ile chcecie byleście nie zamulali serwera


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - olesh - 26-09-2018 04:26

Zauważyłem że ja mam jeszcze inny dziwny błąd. Już po raz trzeci w nocy, w okolicach 1:00 zawsze mnie wylogowuje ...


Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - KliXeR - 26-09-2018 13:35

I jak, wie ktoś coś? Napisałem do nich na FB, odczytali, ale brak odpowiedzi.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - snajpex - 26-09-2018 14:28

U mnie całkiem sprawnie, w nocy miałem wysyp view offers z 20 na raz. Swoją drogą, polecacie jakiegoś bota?


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - pawlosek - 26-09-2018 18:16

U mnie przez tylko samą noc wpadło ponad 600 coinsów, wydaje mi się, że coraz więcej ofert wlatuje Tongue


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Thinro - 26-09-2018 19:03

Ja napisałem na maila i też nie dostałem odpowiedzi, chyba trzeba zmienić vpsa, szkoda bo do 15 października mam opłacony.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Jolalola55 - 26-09-2018 19:25

Ja od wczoraj mam bana na swoje stałe ip,ale po zmianie wchodzę i konto działa normalnie Smile wczoraj zleciłam wypłatę dziś doszła Smile wiec można teraz napisać im o co chodzi


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Konrath - 26-09-2018 19:25

Pytanie do osób, którym nie działa TwitchFollows na VPS: Na jakiej stronie takowego kupiliście? Trzeba się dowiedzieć, których teraz należy się wystrzegać.