Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! (/Temat-Zarabiaj-3-dziennie-poswiecajac-kilka-minut-na-TwitchFollows-144458)



RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Alario - 13-09-2018 19:04

Odbanowali mnie, obskoczyłem followy i viewsy, 3 oferty kliknięte i kolejny ban Angry
Z tą aktualizacją strona straciła sens według mnie, bo większość mniejszych ofert (5-20 kliknięć) zniknie zanim odświeżymy po 5 minutach.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Patek - 13-09-2018 19:05

zalogowałem się na minute, wszedłem w follow i znów ban, to chyba jakiś błąd ogólny strony. Załozyłem dziś konto i kupiłem vip...

EDIT:

ja:Why has my Patekpol account been blocked?
"You have been making a unusually large amount of requests to the server and have been blocked from accessing the site for 60 minutes."
Twitch : "Yeah, there was a glitch with the script, we have fixed it. You should be able to log back in now, sorry about that!"


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Thinro - 13-09-2018 19:05

U mnie również ban na 60 minut trwa już kilkanaście godzin

Ale być może jest to błąd z ich strony i system banuje nie tak jak powinien. Bo to chyba nie tak miało działać że klika się jedną ofertę i dostaje się bana


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Alario - 13-09-2018 19:13

Odpisali mi na FP TwitchFollows, skrypt na banowanie miał jakiegoś glitcha, którego już naprawili. Znieśli mi bana sprzed kilku minut. Big Grin

@Edit: moja pierwsza wypłata, czekałem niecałe 3 dni
[Obrazek: Twitch_Follows.png]


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - freaky11 - 13-09-2018 19:17

Teraz dowiedzcie się jakoś ile można zrobić zapytań w określonym czasie, zanim dostaniemy kolejnego delaya.

EDIT: Z tego co piszą, to minuta/dwie wystarczą, no ale miałem ponad minutę i jednak poleciał ban. Ehh..

Cytat:We have added a new feature to the backend of our website that will detect unusually large amounts of traffic from specific users. When a user is caught sending too many requests to the server, they will be timed-out for roughly 1 hour. Please do not constantly refresh the website looking for offers. One refresh every 60-120 seconds is more than enough; one refresh every 2 seconds is unnecessary.



RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Thinro - 13-09-2018 19:28

Ja teraz ustawiłem na obu kartach odświeżanie co 5 minut tylko że nie jednocześnie. Czyli pierwsza karta dałem 5 minut, poczekałem 2.5 minuty i na drugiej dałem 5 minut

Więc nie mam 2 odświeżeń jednocześnie tylko jedno co 2.5 minuty


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Joker7777 - 13-09-2018 19:51

Może kto mądry znawca tematu się wypowie na ile to ustawić w takim razie


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - dudson666 - 13-09-2018 20:11

(13-09-2018 19:28)Thinro napisał(a):  Ja teraz ustawiłem na obu kartach odświeżanie co 5 minut tylko że nie jednocześnie. Czyli pierwsza karta dałem 5 minut, poczekałem 2.5 minuty i na drugiej dałem 5 minut

Więc nie mam 2 odświeżeń jednocześnie tylko jedno co 2.5 minuty

zrobiłem podobnie, zobaczymy ile wpadnie po nocce Wink
Z fartem.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - heycrey - 13-09-2018 20:37

A ja wszedłem na legalu bez bota, kliknąłem 1 follow i 1 view i znowu ban XD Proponuję poczekać, aż to poprawią no bo chyba tak być nie może, bez przesady żeby normalni użytkownicy też bany dostawali


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Joker7777 - 14-09-2018 10:33

A cóż to za dyskryminacja ci którzy używają automatyzacji tez są normalni z ta różnica że są również mądrzejsi xD