Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! (/Temat-Zarabiaj-3-dziennie-poswiecajac-kilka-minut-na-TwitchFollows-144458)



RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - dudson666 - 13-09-2018 06:13

już hula, można dalej działać.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Joker7777 - 13-09-2018 07:06

Pytanie na ile można ustawić żeby nie stracić za wiele hajsu.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - freaky11 - 13-09-2018 07:48

Nie chcę znowu narzekać, ale jak się daje wszystkim boty za darmo i robi po 20 multikont, to chyba logiczne że w końcu to się spali.. No ale cóż Xpokerface


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Joker7777 - 13-09-2018 10:10

(13-09-2018 06:13)dudson666 napisał(a):  już hula, można dalej działać.

Najpierw napisałeś ze nie zbloczyło ci bo miałeś co 3minuty odświeżanie a teraz piszesz ze już Cię odblokowali xD


Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - KliXeR - 13-09-2018 10:47

Przy 3 minutach również blokuje.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - negat1v31 - 13-09-2018 11:28

Ja mam już zablokowane kilka godzin :/


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - dudson666 - 13-09-2018 11:37

(13-09-2018 10:10)Joker7777 napisał(a):  
(13-09-2018 06:13)dudson666 napisał(a):  już hula, można dalej działać.

Najpierw napisałeś ze nie zbloczyło ci bo miałeś co 3minuty odświeżanie a teraz piszesz ze już Cię odblokowali xD

a jaką masz pewność, że nie zablokowali mi wcześniej konta? od razu odpowiem: żadną. Więc po co takie komentarze?

Niestety @freaky11 ma rację Wink


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Code2Win - 13-09-2018 12:00

Wytłumaczę Wam jak to działa:

Jeśli używacie pluginów przeglądarkowych, to zazwyczaj pracują one na 1 wątku to znaczy wszystko jest robione w kolejności. To, że Was blokują jest spowodowane tym:

* macie statyczny czas odświeżenia strony ( pamiętajcie że ich baza monitoruje Wasz ruch),
* nadajecie z jednego IP, i traktują Was jako multikonto,
* klikacie w View i zamykacie okno po chwili, (traktowane jest to jako Mass View Fail, tj mają mechanizm, który zlicza Wasz czas przebyty na stronie, kliknięcie w guzik to request do ich bazy, z adnotacją czasu, zamknięcie to sytuacja odwrotna. Jeśli widzą, że są to sekundy to dopowiedzćie sobie sami...
* jeśli składacie view&follow requesty ręcznie za pomocą AJAX & POST (pominięcie ładowania strony z Twitch.tv) to trzeba to robić również z głową i nie wszystko naraz.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Joker7777 - 13-09-2018 13:26

Można by ewentualnie zrobić randomowe delaye między klikami


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - dudson666 - 13-09-2018 13:27

Nie rozumiem tematu pracy na 1 wątku.

-używam pluginów przeglądarkowych, które dla każdej zakładki (follow,view) są ustawione na inny timing. Mimo to konto zostało zablokowane.
- jedno konto - jedno IP
- na jednym z kont od początku klikając w View zakładki zamykane były od razu po otworzeniu i nie miało to wpływu na zliczanie punktów oraz wypłatę. Mimo to dodałem Tab Wrangler i ustawiłem czas do zamknięcia zakładki po 30 sec.
- nie umiem Javy ;(