Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! (/Temat-Zarabiaj-3-dziennie-poswiecajac-kilka-minut-na-TwitchFollows-144458)



RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Gawronix - 07-09-2018 06:08

Dorzucam się do pytania wyżej.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - freaky11 - 07-09-2018 07:38

Przez support jedynie.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - TheJerremi - 07-09-2018 15:14

A czy komukolwiek support odpowiada? Wysłałem już dawno z 3 maile i wciąż 0 odzewu.


Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - patrolpxd - 07-09-2018 15:26

Ja kiedyś jak miałem jakiś problem to support mi chyba po 30 minutach odpisał ;]

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - mololel - 09-09-2018 08:41

Jak ktoś jest zainteresowany botem niech pisze pw może się dogadamy


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Gawronix - 10-09-2018 06:24

[Obrazek: 6bef878853f53.png.html]

Wypłata z multikonta doszła. Działałem na nim na danych komórkowych a na swoim głównym z internetu domowego. Na swoim głównym koncie wypłatę miałem jako complete ale pieniędzy nie dostałem, pisałem do supportu ale nic z tego. Może była to wina tego, że czasami robiłem nie poprawnie view offerts.


Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - KliXeR - 12-09-2018 22:55

"You have been making a unusually large amount of requests to the server and have been blocked from accessing the site for 60 minutes."

No to chyba koniec używania jakichkolwiek skryptów. Jakby kogoś to interesowało to skrypt odświeżał stronę co minutę.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - stolar7 - 12-09-2018 23:07

Mam to samo.. Zobaczymy na ile trzeba ustawić, żeby nie dawali blocka.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - dudson666 - 13-09-2018 00:14

odświeżałem "konto" co 3 min, nie 'zbloczyło' Wink


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Thinro - 13-09-2018 00:51

Odblokowali was? U mnie niby minęło 60 minut, a nadal mam ten komunikat