Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! (/Temat-Zarabiaj-3-dziennie-poswiecajac-kilka-minut-na-TwitchFollows-144458)



RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - freaky11 - 04-09-2018 19:54

Za 10 zl to sobie mozesz kupic dwie paczki chipsow, a nie bota do strony na ktorej mozna zarobic pieniadze. Jezeli ci autoclicker zjada zbyt duzo ramu to daj sobie spokoj Wink


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - maxiu170 - 05-09-2018 07:34

Mam jedno istotne pytanko. Czy kasę z referali da się wypłacać ? Czy kredyty można przeznaczyć wyłącznie na promocję.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - brovvaro - 05-09-2018 07:50

(04-09-2018 19:54)freaky11 napisał(a):  Za 10 zl to sobie mozesz kupic dwie paczki chipsow, a nie bota do strony na ktorej mozna zarobic pieniadze. Jezeli ci autoclicker zjada zbyt duzo ramu to daj sobie spokoj Wink

Chciałem napisać 100zł tylko mi zero jedno uciekło Smile


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Code2Win - 05-09-2018 10:44

Cytat:Chrome z wtyczkami Autoclick zjada dużo ramu, kupie bota za 10zł ktoś chetny odsprzedać ?
Napisanie takie bota operującego na multitaskach, 3 procesach, każdy po 10MB Ramu, zajęło mi jako programiście 3 dni robocze więc to 10 zł to trochę bieda jeśli miałbym odsprzedać.

1. Dla zainteresowanych, AZURE udostępnia trial 30dniowy gdzie można postawić sobie dwie VM-ki (z Windows Server 2016) i stamtąd cykać (oszczędzacie na prądzie).
azure free account
2. Odrazu uczulam, że Windows Servery mają blokady na instalacje chroma, polecam wrzucenie sobie pliku ChromeInstaller.exe na jakiś free share i ściągnąć bezpośrednio na VM.
3. Obie VM-ki będą na 2 różnych adresach IP, więc nie trzeba cudować.
4. Są inne serwisy z darmowym trial, poszukam i dam znać
5. Ze wszystkich serwisów o jakich tu czytałem, TwitchFollows jest dla mnie najbardziej opłacalny.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - TheJerremi - 05-09-2018 14:07

(05-09-2018 07:34)maxiu170 napisał(a):  Mam jedno istotne pytanko. Czy kasę z referali da się wypłacać ? Czy kredyty można przeznaczyć wyłącznie na promocję.

Chyba jedynie na promocje, mam kilkaset kredytów z refków i po dłuższym czasie nie da się ich wypłacić.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - maxiu170 - 05-09-2018 14:20

No właśnie, więc jeśli nie zależy mi na Twitchu - program partnerski nie jest dla mnie wogóle atrakcyjny. Nie mam żadnych benefitów z pozyskiwania poleconych :/
Edit. Dobra już wiem, że na pewno tych środków nie wypłacę. Zastanawiam się, czy mógłbym za te kredyty kupić Premium.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Code2Win - 05-09-2018 14:50

Nie. Tylko realna kasa 10$ daje premium


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - maxiu170 - 06-09-2018 07:41

Tak myślałem, więc przestaję to promować.. Perspektywa nabicia paru obserwujących na moim nic nie znaczącym koncie Twitch mnie nie porywa Big Grin


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Code2Win - 06-09-2018 08:09

Wiesz, to zależy od podejścia ja zainwestowałem tutaj 80$ na 8 kont. Po tygodniu byłem już na plus. Czasem warto.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - TheJerremi - 06-09-2018 22:35

Wie ktoś czy można zmienić adres PP do wypłaty w serwisie?