Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! (/Temat-Zarabiaj-3-dziennie-poswiecajac-kilka-minut-na-TwitchFollows-144458)



RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Code2Win - 01-09-2018 13:43

Rozwiązując Wasze wątpliwości, mam postawione 8 VM-ek (po 2GB RAM każda), czyli tyle ile adresów jest w stanie pomieścić jedno konto Pay Pal. Ciągnę tak od 17 kwietnia i problemów nie ma póki co. Mam dodane vpn na przeglądarke 2x Niemcy, 2x Francja, 2x Polska, 2x Anglia, żeby adresy nie były z jednego źródła.

Całość opędza bocik napisany w C# (niestety nie jest publiczny). Średnio 800-1400 pkt dziennie (oczywiście na kontach premium).


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - olesh - 01-09-2018 14:21

Ok, dostałem wypłatę, mimo wszystko na te najdłużej czekałem Wink


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Code2Win - 01-09-2018 14:35

Czasami się zdarza, maksymalnie czekałem 18 dni.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - xdax1 - 01-09-2018 16:38

(01-09-2018 13:43)Code2Win napisał(a):  Rozwiązując Wasze wątpliwości, mam postawione 8 VM-ek (po 2GB RAM każda), czyli tyle ile adresów jest w stanie pomieścić jedno konto Pay Pal. Ciągnę tak od 17 kwietnia i problemów nie ma póki co. Mam dodane vpn na przeglądarke 2x Niemcy, 2x Francja, 2x Polska, 2x Anglia, żeby adresy nie były z jednego źródła.

Całość opędza bocik napisany w C# (niestety nie jest publiczny). Średnio 800-1400 pkt dziennie (oczywiście na kontach premium).

@[Code2Win]
Czyli co, normalnie na wszystkich kontach zrobiłeś upgrade z tego samego konta Paypal i bez problemu dostajesz wypłaty?


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Code2Win - 01-09-2018 16:48

Dokładnie.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - brovvaro - 01-09-2018 17:22

Code2Win masz na myśli VM-ek, ale u siebie na kompie czy gdzies w chmurze? Bo ja własnie chciałbym nie obciążać własnego sprzętu, tylko kupić w miare tanio VPSa, ale nie wiem gdzie najtaniej Sad


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Code2Win - 01-09-2018 18:13

@brovvaro:

U siebie, mam roboczą maszynkę z 4770K i 32gb pamięci na pokładzie. Do tego bot wykorzystuje procesy w tle, co powoduje małe zużycie ramu.
VM-ki stoją na Hyper-V (win 7 sp1, 25gb per obraz)


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Duxone00 - 01-09-2018 19:23

(27-08-2018 19:58)Thinro napisał(a):  Każdego to pewnie ciekawi, ale każdy też boi się bana za multikonta, bo szkoda premki i pasywnego zarobku. Sam chciałbym postawić więcej vpsów, ale paypal wolałbym mieć jeden, ciekawe czy da się rozpoznać po mailu do kogo należy paypal.

co szkoda premki ? lol toć za premke płacisz przez paypal
i jak zaistnieje sytuacja że kupisz premke dostaniesz bana to oczywista sprawa zgłaszasz do paypal robisz roszczenie i hajs wraca


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - TheJerremi - 02-09-2018 11:39

@Code2Win i inni

Jak wygląda u was sprawa rozliczania się z zarobków z tego serwisu? Czy musimy się rozliczać z tego, skoro wypłaty na PP przychodzą? Tongue


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Code2Win - 02-09-2018 11:42

standardowo, podatek belki 19% i kurs dolara z dnia poprzedniego NBP.

Oczywiście większość pewnie się nie rozlicza, ale czytałem gdzieś że sporadyczne wpłaty na paypal tj. raz na miesiąc nie są pod celownikiem,tj "nie jest się podmiotem gospodarczym a działalność nie jest stała -> dochód z niej".