Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! (/Temat-Zarabiaj-3-dziennie-poswiecajac-kilka-minut-na-TwitchFollows-144458)



RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - xdax1 - 27-08-2018 14:56

(27-08-2018 14:50)Duxone00 napisał(a):  
(26-08-2018 13:43)brovvaro napisał(a):  Dodajesz Paypala na jedno konto w którym już jest gotowa wypłata. Później usuwasz adres i wpisujesz ten sam do drugiego.

Po co tak ? nie lepiej dodać do jednego paypala kila adresów email i na nie zlecać wypłaty i all idzie na jeden paypal, bez cudactw ?

Ale wtedy widać, że konto Paypal jest to samo (imię i nazwisko), czyli oznacza to jedno - multikonto.
Musiałby ktoś to sprawdzić.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - TheJerremi - 27-08-2018 15:15

No a twitchfollows nie ma problemu z tym, że zleca się dwie wypłaty na jednego PP?


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Thinro - 27-08-2018 19:58

Każdego to pewnie ciekawi, ale każdy też boi się bana za multikonta, bo szkoda premki i pasywnego zarobku. Sam chciałbym postawić więcej vpsów, ale paypal wolałbym mieć jeden, ciekawe czy da się rozpoznać po mailu do kogo należy paypal.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - heycrey - 27-08-2018 21:45

Są do tego jakieś boty? Za darmo? Jak tak to prosiłbym pw


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - freaky11 - 28-08-2018 17:42

@up nie.. Jak macie pisać takie posty to pierw pomyślcie, poczytajcie poszczególne strony..
Nikt wam na tacy nie poda sposobu zarobku.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - heycrey - 28-08-2018 21:26

(28-08-2018 17:42)freaky11 napisał(a):  @up nie.. Jak macie pisać takie posty to pierw pomyślcie, poczytajcie poszczególne strony..
Nikt wam na tacy nie poda sposobu zarobku.

Specjalnie dla Ciebie przeczytałem WSZYSTKIE 60 stron tego tematu.
Znalazłem tam też Ciebie i Twoje głupie pytania w postach Wink Każdy może być początkujący, pozdrawiam.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - TheJerremi - 29-08-2018 02:45

Tak naprawdę to przez autora postu ludzie wciąż dopytują o tego bota. Napisz do mnie na pmce to chętnie pomogę ustawić taniego vps który automatycznie będzie ci klikał wszystkie oferty Smile

Za dużo osób się zgłosiło, po prostu napiszę w (mam nadzieję) najbliższym czasie jeden poradnik i udostępnie go na forum publicznym.

albo nie Jerk2


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - olesh - 31-08-2018 20:37

Od 5 dni wiszą mi z wypłata, jak u was?


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - mololel - 31-08-2018 21:29

U mnie doszła kilka około 22


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - chmiel2001 - 01-09-2018 09:22

Wczoraj zleciłem wypłatę, dziś jest ;D