Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! (/Temat-Zarabiaj-3-dziennie-poswiecajac-kilka-minut-na-TwitchFollows-144458)



RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - TheJerremi - 17-08-2018 12:52

5-ta już wypłata
[Obrazek: twitchfoll.png]

Zbierane 20 dni, co daje jakieś 1$/dziennie. Wypłata w 4 dni.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - xdax1 - 17-08-2018 13:55

Także dostałem, tylko u mnie 15 dni zbierana niecałe Smile (ostatnia 3 sierpnia)
[Obrazek: TwitchFollows-8.-2018_08_17.png]


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - chmiel2001 - 17-08-2018 14:11

Jeśli nie chcesz sprawdzać sam co 5 minut czy jest coś nowego można zainstalować np
https://chrome.google.com/webstore/detail/page-monitor/ogeebjpdeabhncjpfhgdibjajcajepgg

Odpali ci powiadomienie o nowych view czy follow.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Alario - 17-08-2018 18:25

Z tego co zauważyłem oferty nie wyskakują mi dopóki nie odświeżę strony, często się zdarza, że wyskakuje mi ta "1" przy follow offers, ale po odświeżeniu po prostu znika, tak jakby ktoś wystawił minimalną ofertę i została wyklikana w kilka sekund


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - chmiel2001 - 17-08-2018 19:03

To "1" mi się zdaje se samo się odpala po 5 minutach jak strona jest odpalona.
Page Monitor sprawdza i pokazuje dobrze kiedy są oferty


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - krychap - 17-08-2018 19:25

A są takie dodatki ale na Firefoxa a nie chrome ?


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - chmiel2001 - 17-08-2018 19:53

Na Firefoxa jest np
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/check4change/?src=recommended

Można zrobić odświeżanie strony co minutkę i dodać zeby szukało napisu "You've completed all available offers!" czy "You've completed all available follow offers!"jak go nie ma to są oferty i wywal alert.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Alario - 17-08-2018 21:19

Page Monitor działa dużo lepiej od auto odświeżaczy, ale możliwe jest, że wysyła czasami jakieś puste sygnały? Na drugim monitorze cały czas mam Twitchfollows włączone i jak tylko jest sygnał to odświeżam, może 3-4 sekundy mijają i nic nie ma.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - chmiel2001 - 18-08-2018 08:11

Raz na dzień mi się zdarzało na pusto dostać sygnał.. lub też na samej stronie pojawiało się minutkę później xD


Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - giemza241 - 18-08-2018 15:14

Mogę prosić refa i bota na PW? Wink

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka