Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! (/Temat-Zarabiaj-3-dziennie-poswiecajac-kilka-minut-na-TwitchFollows-144458)



RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - stolar7 - 30-07-2018 12:54

W weekend również zleciłem wypłatę. Kasa w ciągu 1 dnia na paypal, z tego co widze nic mi nie ucięło z powodu szybkiego cofania na telefonie dla ofert "view" także jest git Smile
I też zauważyłem w ostatnich dniach wzrost liczby ofert. Myślałem, że po prostu jest ich więcej, ale może coś w tym być co pisze Duxone00- nabiłem ok 3k ponad minimalne 20k zanim wypłaciłem więc może po wypełnieniu minimum ofert jest więcej. Zobaczę teraz kiedy już wypłaciłem.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - themarian1337 - 30-07-2018 14:12

Mi sie wydaje czy nie ma linka do refa? Chcialbym tego bota jednak ;p


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - TheJerremi - 30-07-2018 15:12

(30-07-2018 14:12)themarian1337 napisał(a):  Mi sie wydaje czy nie ma linka do refa? Chcialbym tego bota jednak ;p

Bota nie ma, aczkolwiek automatyzacja która wymyślił Chmiel2001 działa perfekcyjnie Wink


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - szczepekpl - 30-07-2018 15:41

Ile mniej więcej dziennie punktów udaje wam się nabić?


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - themarian1337 - 30-07-2018 15:50

[/quote]

Bota nie ma, aczkolwiek automatyzacja która wymyślił Chmiel2001 działa perfekcyjnie Wink
[/quote]

Przeczytałem ale nie ogarniam jakich kart ile mam otworzyć :v
Ogólnie z tym sposobem po jakim czasie będzie można coś wypłacić?

Zrobiłem tak jak on opisał ale nic się nie dzieje, nic nie refreshuje ani nic nie klika. Sad


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - TheJerremi - 30-07-2018 17:13

(30-07-2018 15:41)szczepekpl napisał(a):  Ile mniej więcej dziennie punktów udaje wam się nabić?

1-3k na automacie


Bota nie ma, aczkolwiek automatyzacja która wymyślił Chmiel2001 działa perfekcyjnie Wink
[/quote]

Przeczytałem ale nie ogarniam jakich kart ile mam otworzyć :v
Ogólnie z tym sposobem po jakim czasie będzie można coś wypłacić?

Zrobiłem tak jak on opisał ale nic się nie dzieje, nic nie refreshuje ani nic nie klika. Sad
[/quote]

Chroma masz zaktualizowanego?


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - nukkuA - 30-07-2018 18:04

Mi najwięcej ofert wyświetla się w nocy, prawdopodobnie z tego powodu, że duża część osób używająca tego serwisu to Amerykanie, więc są to godziny ich wzmożonej aktywności.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - chmiel2001 - 30-07-2018 20:10

(30-07-2018 15:50)themarian1337 napisał(a):  Przeczytałem ale nie ogarniam jakich kart ile mam otworzyć :v
Ogólnie z tym sposobem po jakim czasie będzie można coś wypłacić?

Zrobiłem tak jak on opisał ale nic się nie dzieje, nic nie refreshuje ani nic nie klika. Sad

Ja bym spróbował bez adbloka lub "Stylebota", bo jeśli ci któryś wyłącza cała sekcje div to może nie zaskoczyć odpowiednio Laura Clicker.

Ewentualnie spróbować ogarnąć na Operze wszystko, bo wtyczki powinny i tam działać.

Jak nie działa autorefresh to może takie coś https://www.youtube.com/watch?v=iqtto2VSeD8
Zamiasta Laura autoclick identyko powinno działać wpisując w tym dodatku https://www.youtube.com/watch?v=jN3-SyWWPzs


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - DawideQQ - 30-07-2018 20:50

Siema. A wy tą "automatyzację" zostawiacie na noc ? Smile


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - chmiel2001 - 30-07-2018 20:58

Raz miałem kompa 7 dni odpalonego pod rząd i chodziło bez problemu.