Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! (/Temat-Zarabiaj-3-dziennie-poswiecajac-kilka-minut-na-TwitchFollows-144458)



RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - krychap - 08-07-2018 14:05

Nie było wcześniej ich a ostatnia rejestrację z ref mam 5 czerwca to miesiąc temu. Chyba że tak późno zostały dodane punkty. Napisałem na support zobacze co odpiszą.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - freaky11 - 09-07-2018 15:16

Czy zeby kupic premium trzeba miec podlaczona karte do paypala? Bo taki komunikat mi wlasnie wyskoczyl.. :/


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - karoltevez92 - 09-07-2018 15:48

z ponad 2 miesiące temu jak kupowałem to nie trzeba było mieć podpiętej karty,ale nie wiem jak jest teraz. Posiadasz wystarczające środki na koncie paypal na zakup premki ?


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - freaky11 - 09-07-2018 15:53

No wlasnie nie, sprawdzilem na sucho. Ale jezeli nie trzeba to spoko. Tylko podpialem konto na razie Wink
Dzieki za info


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - star4x5 - 09-07-2018 16:49

Ja to nazbierałem dolarków z twitchfollows i przelałem na paypala i z paypala kupiłem za to premium Wink


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - krychap - 09-07-2018 17:01

A ja wypłaciłem na PayPal wyświetla mi że zostało przelane a pieniędzy brak na PayPal . Miał tak ktoś ?


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - karoltevez92 - 09-07-2018 18:10

a długo już czekasz ?


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - krychap - 09-07-2018 18:18

Dzień . Tylko że mam już zaznaczone że kasa została przelana.
[Obrazek: Screenshot_2018-07-09-17-53-57-553_org.m...irefox.png]


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - SebxteR - 09-07-2018 19:01

Ja dziś rano zleciłem wypłatę i przyszło po kilku godzinach
http://prntscr.com/k4evkw


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - krychap - 09-07-2018 19:46

Napisałem do nich zobaczę co odpiszą .

Dostałem od nich już odpowiedz cofnęli mi wypłatę bo niby system zaliczył i wejścia na stronę. Ale oni widzą że nie wszystkie były zaliczone do konca. Ponieważ nie odświeżyłem strony .

I wszystkie punkty zostały zabrane.