Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! (/Temat-Zarabiaj-3-dziennie-poswiecajac-kilka-minut-na-TwitchFollows-144458)



RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - transformice100 - 30-05-2018 21:47

Zanim uzbierasz na wypłate z twitterfollows to się zejdzie bardzo długooo. Ja załozyłem równolegle z twitchfollows i już zdążyłem z niego wypłacić. A z akcji twitter przez tyle czasu mam niecałe 500 ;p


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - galeandir - 01-06-2018 12:39

Już jedna wypłata poszła - na razie czekam aż przelew dojdzie i wrzucę dowodzik.

Przy zbieraniu punktów postanowiłem wszystko dokumentować - każda akcja z osobna była wpisana w excel, żeby potem wygenerować jakieś dane i mieć pojęcie nad opłacalnością tej strony. Plik udostępniłem w sieci i trochę więcej się rozpisałem na ten temat tutaj: https://sites.google.com/view/zarobkinatwitchfollows/strona-g%C5%82%C3%B3wna - postawiłem na swojej stronie google sites - żeby jedynie wrzucać link, a nie kopiować post na kilku forach.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - star4x5 - 02-06-2018 08:34

(30-05-2018 21:47)transformice100 napisał(a):  Zanim uzbierasz na wypłate z twitterfollows to się zejdzie bardzo długooo. Ja załozyłem równolegle z twitchfollows i już zdążyłem z niego wypłacić. A z akcji twitter przez tyle czasu mam niecałe 500 ;p

Potwierdzam. Jednego dnia nabiło 230 punktów a drugiego nic nie było do klikania na twitterfollows. Ciekawe kiedy dodadzą premiuma Sad


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - chmiel2001 - 04-06-2018 19:58

Ma ktoś jakiś skrypt lub bota pod twichfollows?


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - galeandir - 04-06-2018 21:16

(04-06-2018 19:58)chmiel2001 napisał(a):  Ma ktoś jakiś skrypt lub bota pod twichfollows?

Bot to strzelanie do muchy z armaty tak szczerze powiedziawszy - ja zauważyłem, że na tym serwisie przeważnie występują 3 fale subów i odwiedzin ( nie zawsze są i mają różną wartość - w zależności od osób kupujących usługi ). Mniej więcej między 2-3 rano pojawia ją się oferty visit - czasami jest ich 6-8, czasami 30. Ale zważywszy na wczesną porę, włażę tylko gdy nie śpię akurat. Czasami są też follow, ale raczej mało.
Między 7:30 - 8:30 szczyt, ciągnie się mniej więcej do 10 - największa liczba ofert follow + całkiem sporo visit. Wchodząc o tych godz i patrząc co jakiś czas czy czegoś nie ma to spokojnie można wyciągnąć 50-70centów.
3 fala, która nie zawsze jest to godz 19-22 - wtedy potrafią się pojawiać oferty z Japonii - co prawda nie jest ich dużo, ale mają dużo większe stawki za follow ( 50-75 punktów ) i visit (25-50 punktów).

Można też zainstalować rozszerzenie do przeglądarki "page monitor" która jak wykryje pojawienie się nowych ofert ( zmiana na danej części strony z ofertami ) informuje nas o tym sygnałem dźwiękowym - zawsze można klikać ucząc się, grając etc.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - xdax1 - 06-06-2018 19:40

Mam kolejne 1500 pkt do rozdania Wink
Zaraz odpalę, więc kto pierwszy ten lepszy!

edit:
poszło 15 po 100 Wink


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - transformice100 - 07-06-2018 23:32

Otrzymałem wypłatę


[Obrazek: wyp_ata.png]


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Arivi - 08-06-2018 03:09

Minimum do wypłaty to 20dolarów teraz.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - krychap - 08-06-2018 06:09

No niestety zwiększyli próg wypłaty na 20

Takie info "We have increased the amount required in order to request a payout. This amount has been increased from $10.00 (10,000 Credits) to $20.00 (20,000 Credits). This is due to the large amounts that you are all earning now, so, congrats!"


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - transformice100 - 08-06-2018 14:58

Ciekawe z jakiej przyczyny.
Mam nadzieję, że akcji będzie wciąż równie dużo, a wypłaty są zwiększone z powodu ich częstego zlecania Smile