Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! (/Temat-Zarabiaj-3-dziennie-poswiecajac-kilka-minut-na-TwitchFollows-144458)



RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Szaman1644 - 27-04-2018 08:05

(27-04-2018 07:32)punkhoff napisał(a):  Orientuje się ktoś czy można dać unfollow kanałów na twitchu ? Teoretycznie streamerzy mogą częściej wykupić pakiet follow, jeżeli raz naciśniemy follow, drugi raz będzie to nie możliwe, lecz jeśli od razu damy unfollow to czy przy następnym kupnie pakietu przez streamera będziemy mieli możliwość kliknięcia follow tego samego kanału raz jeszcze ?

Właśnie nad tym samym się wczoraj zastanawiałem. Czy przypadkiem tak nie jest, że jak cofniemy to jest o wiele więcej ofert. Ale z drugiej strony też mogą dać bana za takie czynności Smile Ktoś coś więcej wie?


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - punkhoff - 27-04-2018 08:20

Znalazłem w FAQ coś takiego : Technically, yes, you can. We can not enforce that you MUST remain followed to a stream (some streams just might not appeal to you at all). But if we find that you are abusing our system or trying to "game" our services, we will ban your account from accessing our website. Please do not make a habbit of unfollowing streams which you followed for Credits

Więc jakąś tam częsc pewnie można unfollować ;p


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Szaman1644 - 27-04-2018 09:38

(27-04-2018 08:20)punkhoff napisał(a):  Znalazłem w FAQ coś takiego : Technically, yes, you can. We can not enforce that you MUST remain followed to a stream (some streams just might not appeal to you at all). But if we find that you are abusing our system or trying to "game" our services, we will ban your account from accessing our website. Please do not make a habbit of unfollowing streams which you followed for Credits

Więc jakąś tam częsc pewnie można unfollować ;p

Jak dostanę drugą wypłatę i będę na plusie już z tego serwisu to będę próbował unfollowoac i zobaczymy co z tego wyjdzie.

W ogóle jak wyglądają wasze zarobki dziennie? Mi leci coraz mniej ofert teraz mam około 500-800 pkt dziennie Sad


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - stolar7 - 27-04-2018 10:51

U mnie w tym tygodniu to samo, miałem nawet dzień, że było ok. 400. Ale wczoraj i dziś już trochę więcej ofert się pojawia, pewno się zakręci w okolicach 800-1000pkt.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - KosaaxD - 27-04-2018 14:22

Ma ktos moze jakiegos VPS'a godnego polecenia co by na nim postawic skrypt zeby klikal 24/7 ?


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Konrath - 27-04-2018 15:20

(27-04-2018 14:22)KosaaxD napisał(a):  Ma ktos moze jakiegos VPS'a godnego polecenia co by na nim postawic skrypt zeby klikal 24/7 ?

Podłączam się do pytania


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - AzotoN1 - 29-04-2018 17:30

@UP
Skąd macie skrypt albo czy może wiecie jak go zdobyć?


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - KosaaxD - 29-04-2018 20:19

Napisac albo kupic Big Grin


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Szaman1644 - 30-04-2018 08:51

Nie wiem czy to przez to, że tyle już followów dałem czy jest jakaś inna przyczyna, ale zarobki dzienne teraz strasznie się obniżyły Sad Teraz około 3 tygodnie zbierania do wypłaty na Premium.


Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Gawronix - 30-04-2018 14:52

U mnie to samo

Sent from my SM-J730F using Tapatalk