Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! (/Temat-Zarabiaj-3-dziennie-poswiecajac-kilka-minut-na-TwitchFollows-144458)



RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - zark24 - 05-03-2018 13:38

Próbowałem na operze ,gogle i firefox też na PC i na lapku oraz telefonie u 3 operatorów internetu ( netia , orange i plus) i mam cały czas białą stronę . Byłem u kumpla on ma plusa mobilnego i u niego na laptopie tez biała strona . Nie wiem czyściłem ciasteczka otwierałem w trybie icognito i biała strona nie mam pomysłu


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - pilonek - 05-03-2018 14:22

opłaca się upgradować konto?


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Doro - 05-03-2018 22:22

@zark24, jak masz jeszcze problem z białą stroną spróbuj ewentualnie zmienić dns na ten od google:
Preferred DNS server: 8.8.8.8
Alternate DNS server: 8.8.4.4
Szczerze wątpie żeby pomogło, ale jak już nic nie działa to można spróbować.

Jakby co podsyłam jeszcze link do strony jak zmienić DNS:
https://www.download.net.pl/jak-zmienic-serwery-dns-na-serwery-od-google/n/2161/


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - dzemba - 05-03-2018 23:26

@[zark24] czyszczenie pamięci przeglądarki może pomóc


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - J3L - 05-03-2018 23:59

mam ten sam problem nie dziala strona i chyba co najgorsze to nie jest jedyna strona...


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - xdax1 - 06-03-2018 08:52

Po wylogowaniu się mam to samo (biała strona), a wcześniej był inny dziwny problem. Chodzi o to, że ten dodatek wykrywał zmiany (czyli pojawiały się nowe) ale na stronie nic nie było po odświeżeniu.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - lagoona890 - 06-03-2018 09:50

Na telefonie wszystko pokazuje. Używam chrome jak coś Wink


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - xdax1 - 06-03-2018 10:47

(05-03-2018 07:28)lordas napisał(a):  na fb pisalem , a napisali mi
Try logging in through incognito and clearing your browser's cookies & cache.

@[lordas] Możesz podać ich FB?
Nie działa mi nigdzie i żaden z sposobów.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - lordas - 06-03-2018 14:38

https://www.facebook.com/TwitchFollows/
prosze


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - lordas - 06-03-2018 18:30

jakby ktoś znalazł rozwiązanie tego problemu to pisać Smile