Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! (/Temat-Zarabiaj-3-dziennie-poswiecajac-kilka-minut-na-TwitchFollows-144458)



RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - lordas - 04-03-2018 21:10

tak jak i u mnie


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Doro - 04-03-2018 21:36

(04-03-2018 20:59)lordas napisał(a):  dziwne pisałem do administracji ale oni nic nie wiedza, do wczoraj normalnie mi chodziło

@lordas a administracja odpisała Ci cokolwiek? Mi zablokowali konto, pisałem do nich wytrwale przez cały ostatni miesiąc, za 6 razem w końcu odpisali i odblokowali konto, tylko teraz kolejny problem, bo to co zlecałem do wypłaty przed zablokowaniem konta zostało cofnięte, ale nie mogę tego wypłacić ponownie, i znowu jakieś 2 tygodnie bez odpowiedzi z ich strony.

Natomiast jeśli chodzi o stronę to działa mi cały czas normalnie.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - krychap - 04-03-2018 22:04

Doro napisz do nich na FB . Zawsze mu odpisują po 48h.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - zark24 - 05-03-2018 00:01

czy ktoś komu działa może mi podesłać link do strony z której się loguje byłem u kumpla i u niego na kompie też nie mogę się zalogować biała strona jak u mnie nie rozumie że u niektórych działa może mam jakiś lipny adres strony


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - lordas - 05-03-2018 07:28

na fb pisalem , a napisali mi
Try logging in through incognito and clearing your browser's cookies & cache.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - krychap - 05-03-2018 11:28

To wyczyść ciasteczka i zobacz


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - lordas - 05-03-2018 13:04

nic nie działa ;p ani na zadnej przegladarce po wyczyszczeniu ciasteczek etc w trybie incognito ani nawet na proxy ;p


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - zark24 - 05-03-2018 13:15

Lordas mam to samo chyba odpuszczę choć szkoda logwałem się z tego adresu mam pytanie czy tym co działa też się z tego logują ? https://www.twitchfollows.com


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Konrath - 05-03-2018 13:28

Yup, też z tego się loguje i jak narazie żadnych problemów nie miałem. Spróbujcie na innej przeglądarce może.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - lordas - 05-03-2018 13:35

Ja probowalem na mozzili. Chrome . Ie i nic na szczescie na tele dalej dziala

Zauwazylem tez ze zamiast liczby zalogowanych osob w lewym gornym rogu jest lisc ?