Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! (/Temat-Zarabiaj-3-dziennie-poswiecajac-kilka-minut-na-TwitchFollows-144458)



RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - skylones - 18-12-2018 21:09

Świetnie, mam około 15k punktów, a teraz dodali takie ograniczenie. Jak dobije kiedyś do wypłaty to do nich napiszę i może wyżule aby wysłali mi jak nie mam zweryfikowanego paypala. Cóż, zobaczymy.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - dudson666 - 18-12-2018 22:33

(18-12-2018 19:56)freaky11 napisał(a):  @up a jak tam sprawa z revolutem?

dupa zbita z revolut, nie zrobisz wpłaty gotówkowej. Jedynie przelew z konta albo karta kredytowa.

(18-12-2018 21:00)krychap napisał(a):  Może też banują te konta co mają adresy pp nie zweryfikowane.

nie, nie banuja beka walą jak leci. Coś w stylu masz brzydki nick - odpadasz, totalnie losowa zagrywka Wink

(18-12-2018 21:09)skylones napisał(a):  Świetnie, mam około 15k punktów, a teraz dodali takie ograniczenie. Jak dobije kiedyś do wypłaty to do nich napiszę i może wyżule aby wysłali mi jak nie mam zweryfikowanego paypala. Cóż, zobaczymy.

mocno w to wątpię ale powodzenia!

Szukałem ofert VCC to portale albo poblokowane albo nie obsługują Europy bądź i tak potrzeba dokumentu do weryfikacji. A jak kupować to już lepiej samo zweryfikowne konto pp

Teraz pisze o odblokowanie kont albo wystawienie raportu, w którym "udowodnią" działanie "bota" i multikonta beka - tylko po to aby mieć 'podkładkę' pod roszczenia przez paypal do zwrotu tej dyszki za aktywacje subskrypcji (czy jak to tam zwał) - a ch*j może się uda, zawsze parę stówek w kieszeni Wink


Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - pajel9506 - 19-12-2018 07:41

Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tym VPN? Jak to wykorzystać? I czemu nie mam nigdzie opcji ustalenia adresu PayPal?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - freaky11 - 19-12-2018 22:59

Ziomek, nie bierz się za to bo ta gra nie jest warta świeczki :/


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - krychap - 20-12-2018 07:02

Dostał ktos już wypłatę na PP bo ja już czekam 4 dni .


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - chmiel2001 - 20-12-2018 07:28

5 dni czekam, nastukałem 5k i nadal nie ma wypłaty


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - krychap - 20-12-2018 09:32

No właśnie coś teraz długo . Chociaż konto na PP mam zweryfikowane


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - dudson666 - 20-12-2018 09:36

ja czekałem nawet ponad tydzień. robią zrzuty wypłat jednego dnia ale dokładnie kiedy? nie wiadomo Wink


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - karuK192 - 20-12-2018 09:48

Zobaczcie czy nie zwrócili bo u kolegi jak zlecił wypłatę bez zweryfikowanego pp to cofneli mu.


RE: Zarabiaj 3$+ dziennie poświęcając kilka minut na TwitchFollows! - krychap - 21-12-2018 03:41

No i kasa doszła